Hliníková zimní zahrada jako dárek k Vánocům

Hliníková zimní zahrada jako dárek k Vánocům

Zahrádkářská sezona už skončila a pro milovníky rozkvetlých zahrad nastává dlouhé zimní období. Co byste řekli na to, kdyby se čekání na jaro dalo zkrátit a zároveň byste si nadělili originální dárek k Vánocům?

Přírodě samozřejmě poručit neumíme, ale máme pro Vás elegantní řešení v podobě zimní zahrady od společnosti Alcentrum s.r.o..

Alcentrum s.r.o. – kdo jsme a co nabízíme?

Společnost Alcentrum s.r.o. působí na českém trhu více než 10 let. Specializujeme se na hliníkové konstrukce všeho druhu. Díky těmto konstrukcím jsme schopni Vám kromě hliníkových zimních zahrad navrhnout a zrealizovat také hliníkové pergoly, zahradní altány nebo garážové stání. Hliníkovými konstrukcemi Vám zastřešíme bazén i vchodové dveře nebo oplotíme zahradu. Jak vidíte, využití hliníkových konstrukcí je opravdu pestré.

Kvalitní hliníkové slitiny, které se na výrobu konstrukcí používají, poskytují svým zákazníkům hned několik skvělých výhod. Tyto slitiny jsou na rozdíl od běžně používaných materiálů velmi odolné, mají extrémně dlouhou životnost a jsou téměř bezúdržbové. Jsou také barevně stálé a nehořlavé. Další velkou výhodou jsou nízké pořizovací náklady. Díky velké variabilitě hliníkových profilů lze přizpůsobit konstrukce tak, aby perfektně zapadly do konceptu Vašeho bydlení.

Vánoční dárek na míru pro celou rodinu

Realizace zimní zahrady je skvělým a jedinečným vánočním dárkem. Tento nový prostor Vám zároveň poskytne příjemné a klidné místo pro Váš odpočinek a relaxaci. Budete tak mít doma kousek přírody a zeleně, která nám v zimě tolik chybí. Dalším bonusem je zvětšení obytného prostoru Vašeho domu a prosvětlení celého interiéru.

Konstrukce zimních zahrad od společnosti Alcentrum s.r.o. tvoří celohliníkové profily bez přerušených tepelných mostů. Tyto sezonní zimní zahrady tedy nejsou, na rozdíl od celoročních zimních zahrad, vhodné pro permanentní vytápění. Povrchová úprava hliníkových konstrukcí je tvořena práškovou vypalovanou barvou Komaxit. Střechu zimní zahrady můžete zvolit buď jako čirý, mléčný nebo barevný komůrkový polykarbonát. Problémem pro nás není ani skleněná výplň střechy zimní zahrady. Jako spojovací materiál je u hliníkových konstrukcí použit kvalitní nerez.

Kontaktujte nás

Pokud Vás nabídka hliníkových zimních zahrad od společnosti Alcentrum s.r.o. zaujala, neváhejte a navštivte stránky pergola-pristresek.cz, kde najdete podrobnější informace o našich nabízených službách. Na těchto stránkách naleznete také fotogalerii zimních zahrad, které jsme již zrealizovali. V případě zájmu nás kontaktujte na telefonních číslech 739 292 921 nebo 732 607 221. Využít můžete i kontaktní formulář, který Vám je k dispozici na našich stránkách.

Dopřejte si stylový vánoční dárek v podobě zimní zahrady od společnosti Alcentrum s.r.o. a věřte, že budete spokojeni. Těšíme se na spolupráci!

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy