Potřebujete poradit? Zavolejte nám na číslo: 739 292 921 nebo 732 607 221!

ALcentrum hliníkové zastřešení

Hliníkové zimní zahrady

Bezúdržbová hliníková zimní zahrada

Chtěli byste zimní zahradu, která bude vypadat dokonale, aniž byste ji museli neustále natírat a ošetřovat kvůli vlivům počasí? Ideálním řešením je hliníková zimní zahrada!

Zimní zahrady z naší výroby tvoří celohliníková konstrukce z profilů bez přerušených tepelných mostů. Jedná se na základě použitých profilů o tzv. sezonní zimní zahrady. Sezonní zimní zahrady nejsou vzhledem ke svým tepelně izolačním vlastnostem vhodné pro permanentní vytápění v zimním období. Pokud tedy plánujete realizaci zimní zahrady s permanentním vytápěním, tak nejsme schopni vyhovět Vašemu požadavku. Pro takový účel se používají tzv. celoroční zimní zahrady, které mají cca 3x lepší tepelně izolační vlastnosti proti sezonnímu provedení. Jejich ceny jsou však o cca 60% vyšší proti sezonní zimní zahradě a nejsou součástí naši nabídky. Je tedy na volbě zákazníka, které variantě dává přednost.

Do sezonních zimních zahrad dodáváme 2 provedení výplní a to bezpečnostní sklo nebo ve stejné ceně izolační dvojsklo.

Proč se rozhodnout pro stavbu stavby zimní zahrady

Účelem zimní zahrady je rozšíření obytného prostoru domu a získání prostoru nejen pro relaxaci, ale i celoroční pěstování a přezimování teplomilných rostlin, jako jsou citrusy a palmy. Zimní zahrada prosvětlí váš dům, a zajistí Vám nadstandardní výhled do zahrady, abyste si ji mohli užívat za každého počasí.

 

Hliníkové zimní zahrady - technické parametry

  • Konstrukce hliníkové zimní zahrady

    Konstrukci sezonní zimní zahrady tvoří profily tzv. bez přerušených tepelných mostů z trvanlivých hliníkových slitin a povrchovou úpravou z práškové vypalované barvy KOMAXIT.

  • Spojovací materiál

    Spojovací materiál použitý na hliníkové zimní zahrady je vyroben z kvalitního nerezu.

  • Střešní krytina zimní zahrady

    Střecha zimní zahrady je vyrobena z komůrkového polykarbonátu o tloušťce 16 mm opatřeného UV ochranou. Můžete si vybrat buď čiré, mléčné či barevné provedení střechy zimní zahrady. Na přání jsme schopni dodat i skleněnou výplň střechy zimní zahrady.

 

pdf logo Stáhněte si produktový katalog hliníkového zastřešení od firmy Alcentrum >>

Datum poslední aktualizace: 06.02.2019

 

Hliníkové zimní zahrady - ceník

Podrobné ceny hliníkových konstrukcí zimních zahrad naleznete v našem katalogu. Pokud máte zájem o jiný typ profilů nebo rozměr, kontaktujte nás, a my pro Vás rádi zpracujeme konkrétní cenovou nabídku.

Ukázky z realizací hliníkových zimních zahrad

Ukázky z realizací hliníkových zimních zahrad Ukázky z realizací hliníkových zimních zahrad Ukázky z realizací hliníkových zimních zahrad Ukázky z realizací hliníkových zimních zahrad Ukázky z realizací hliníkových zimních zahrad Ukázky z realizací hliníkových zimních zahrad Ukázky z realizací hliníkových zimních zahrad Ukázky z realizací hliníkových zimních zahrad

Prohlédněte si další z ukázek realizací zimních zahrad >>>

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá