Potřebujete poradit? Zavolejte nám na číslo: 739 292 921 nebo 732 607 221!

ALcentrum hliníkové zastřešení

Jak nakupovat na Pergola-Přístřešek.cz

Princip nákupu v našem internetovém obchodu spočívá v odeslání nezávazné objednávky, ke které vám vypočteme cenu dopravy a následně zašleme cenovou nabídku. Poté, co tuto nabídku potvrdíte emailem nebo písemně, vám zašleme podklady pro platbu. Podrobnosti naleznete níže.

Jak si vybrat pergolu nebo garážové stání?

V levém menu si můžete vybrat z 20 různých rozměrů pergol a přístřešků pro garážové stání v různých odstínech.

1. Zvolte si zda chcete pergolu nebo přístřešek pro parkovací stání.

2. Klikněte na odstín nebo na rozměr v závislosti na tom, podle čeho chcete vybírat. Jednotlivé rozměry jsou dostupné v různých odstínech v závislosti na provedení, případně si za příplatek můžete zvolit odstín na přání (pro bližší informace nás kontaktujte). Všechny odstíny jsou taktéž dostupné ve 20 rozměrech, takže ať už si zvolíte odstín nebo rozměr zastřešení, vždy budete mít k dispozici všechny odstíny a rozměry.

3. Klikněte na zvolený rozměr nebo odstín.

4. Ze seznamu nabízených přístřešků v daném odstínu nebo rozměru si vyberte ten, který si chcete objednat.

Montáž pergoly nebo garážového stání

Nabízíme možnost objednat si jak pergolu s profesionální montáží, tak bez montáže.

Montáž od nás

Pokud si zvolíte profesionální montáž pergoly nebo přístřešku pro parkovací stání od nás, budeme vám účtovat na celou dodávku 15% DPH. Cena naší montáže se liší podle zvoleného rozměru a je také účtována s 15% DPH. Při montáži od nás požadujeme platbu za zboží předem na účet před termínem montáže.

Vlastní montáž

Rozhodnete-li se namontovat si pergolu či garážové stání sami, budeme vám fakturovat 21 % DPH a zboží vám zašleme na dobírku.

Cena dopravy

Na produkty z naší nabídky, ke kterým si objednáte montáž, nabízíme dopravu zdarma po celé ČR.

Pokud se rozhodnete, že si přístřešek postavíte sami, zboží vám zašleme na dobírku za 500 Kč, nebo si jej můžete přijet zdarma vyzvednout sami v naší provozovně na Veselí u Pardubic.

 

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá