Hliníkové zimní zahrady

Oblíbené řešení jak rozšířit obytný prostor.

RealizaceKatalogCeník

BEZÚDRŽBOVÁ HLINÍKOVÁ ZIMNÍ ZAHRADA

Chtěli byste zimní zahradu, která bude vypadat dokonale, aniž byste ji museli neustále natírat a ošetřovat kvůli vlivům počasí? Ideálním řešením je hliníková zimní zahrada!

SEZÓNNÍ ZIMNÍ ZAHRADA

Zimní zahrady z naší výroby tvoří celohliníková konstrukce z profilů bez přerušených tepelných mostů. Jedná se na základě použitých profilů o tzv. sezonní zimní zahrady. Sezonní zimní zahrady nejsou vzhledem ke svým tepelně izolačním vlastnostem vhodné pro permanentní vytápění v zimním období. Pokud tedy plánujete realizaci zimní zahrady s permanentním vytápěním, tak nejsme schopni vyhovět Vašemu požadavku. Pro takový účel se používají tzv. celoroční zimní zahrady, které mají cca 3x lepší tepelně izolační vlastnosti proti sezonnímu provedení. Jejich ceny jsou však o cca 60% vyšší proti sezonní zimní zahradě a nejsou součástí naši nabídky. Je tedy na volbě zákazníka, které variantě dává přednost.

Do sezonních zimních zahrad dodáváme 2 provedení výplní a to bezpečnostní sklo nebo ve stejné ceně izolační dvojsklo.

 

Máte-li zájem o více informací, napište nám nebo zavolejte na telefonní číslo +420 739 292 921.

Image

PROČ SE ROZHODNOUT PRO STAVBU STAVBY ZIMNÍ ZAHRADY

Účelem zimní zahrady je rozšíření obytného prostoru domu a získání prostoru nejen pro relaxaci, ale i celoroční pěstování a přezimování teplomilných rostlin, jako jsou citrusy a palmy. Zimní zahrada prosvětlí váš dům, a zajistí Vám nadstandardní výhled do zahrady, abyste si ji mohli užívat za každého počasí.

PRODUKTOVÉ ŘADY

VYBERTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY HLINÍKOVÝCH ZIMNÍCH ZAHRAD!

Abychom uspokojili odlišné potřeby a požadavky našich zákazníků, vyrábíme a dodáváme 2 produktové řady hliníkových zimních zahrad na míru :

Image

ZIMNÍ ZAHRADY PROFI

NA MÍRU PŘÍMO OD VÝROBCE

Image

ZIMNÍ ZAHRADY DELUXE

NA MÍRU PŘÍMO OD VÝROBCE

Podrobné ceny hliníkových konstrukcí zimních zahrad naleznete v našem katalogu. Pokud máte zájem o jiný typ profilů nebo rozměr, kontaktujte nás, a my pro Vás rádi zpracujeme konkrétní cenovou nabídku.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

  • KONSTRUKCE HLINÍKOVÉ ZIMNÍ ZAHRADY

    Konstrukci sezonní zimní zahrady tvoří profily tzv. bez přerušených tepelných mostů z trvanlivých hliníkových slitin a povrchovou úpravou z práškové vypalované barvy KOMAXIT.

  • SPOJOVACÍ MATERIÁL

    Spojovací materiál použitý na hliníkové zimní zahrady je vyroben z kvalitního nerezu.

  • STŘEŠNÍ KRYTINA ZIMNÍ ZAHRADY

    Střecha zimní zahrady je vyrobena z komůrkového polykarbonátu o tloušťce 16 mm opatřeného UV ochranou. Můžete si vybrat buď čiré, mléčné či barevné provedení střechy zimní zahrady. Na přání jsme schopni dodat i skleněnou výplň střechy zimní zahrady.

Zimní zahrady nabízíme ve standardních barevných odstínech - bílá RAL 9010, stříbrná RAL 9006, hnědá RAL 8017, antracit 7016.

Na přání je možné konstrukci za příplatek lakovat do všech barev dle vzorníku odstínů RAL barev.

NAHLÉDNĚTE DO GALERIE REALIZACÍ HLINÍKOVÝCH ZIMNÍCH ZAHRAD >>

Aktuality na ALCENTRUM

POŠLETE NÁM POPTÁVKU!

Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy
Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy