Dokážeme sladit hliníkový přístřešek s vaším domem

Dokážeme sladit hliníkový přístřešek s vaším domem

Rádi byste si pořídili ke svému domu nějakou novou dominantu, aby vaše zahrada získala nový rozměr? Podzimní práce na zahradě máte již pomalu za sebou, ale nechce se vám jen sedět doma u televize v chladném počasí?

Využijte služby společnosti ALcentrum, s.r.o. a nechte si postavit kvalitní hliníkový přístřešek, který můžete využít pro různá využití. Alcentrum, s.r.o. je na českém trhu již od roku 2008 a za tu dobu nasbírali spoustu zkušeností ve výrobě z hliníkových slitin.

  

Typy hliníkových přístřešků

    • Hliníková pergola

Hliníková pergola má velkou výhodu v ochraně vaší nové terasy, kterou můžete mít sestavenou z nějakého choulostivého materiálu, na které nesmí přijít voda nebo ostré sluneční paprsky. Hliníkovou pergola nabízíme ve třech různých variantách, aby si klient mohl vybrat ideální pergolu, která bude dokonale ladit k jeho domu. Hliníková pergola vám opticky zvětší dům a vykouzlí elegantní prostor pro trávení vašeho volného času.

    • Hliníková parkovací stání

Vaší ochranu si zaslouží i váš automobilový miláček. Pokud mu postavíte hliníkové zastřešení, tak tím prodloužíte vlastnosti vozu. Vyrobíte mu ochranu před námrazou, sněhem nebo kyselým deštěm. V létě na něj nebude tolik svítit prudké sluníčko, díky tomu i interiér ve voze nebude tak rozpálený.

    • Zimní zahrada

I chladné zimní dny můžete trávit na své zahradě. Postačí vám k tomu zasklít vaši hliníkovou pergolu do podoby zimní zahrady, kde můžete trávit dlouhé zimní večery. V zimní zahradě si můžete i zatopit. Vyrobíme pro vás sezónní zimní zahradu nebo celoroční zimní zahradu, kde jsou tepelné ztráty minimální.

    • Zahradní altány

Jako variantu k hliníkovým pergolám vyrábíme zahradní altány, které jsou samonosné a nemusí se kotvit k domu. Můžete jej využít třeba jako garážové stání nebo altán na zahrádce. Využívají jej především klienti, co mají pasivní domy.

    • Hliníkové přístřešky nad dveře

Pokud si necháte postavit hliníkový přístřešek nad dveře, už nikdy nebudete muset moknout přede dveřmi, až budete hledat klíče v tašce. Navíc váš vchod získá elegantní a neotřelý doplňek.

Stačí si jen vybrat z variant hliníkových přístřešků

Ať už si vyberete pergolu nebo zahradní altán, věřte, že nešlápnete vedle. Každý z nabízených hliníkových přístřešků má své přednosti a spoustu výhod. Nevíte se rady s výběrem nebo máte nějaké otázky? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám se vším poradíme.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy