Realizace hliníkových přístřešků

Realizace hliníkových přístřešků

Plánujete u svého domu velké změny, jen stále nevíte kde začít? Předělat záhonky, postavit nový domeček na nářadí nebo si konečně pořídit tu vysněnou pergolu a být tak ukrytý před silným sluníčkem v letním horku?

Máme pro vás skvělý tip. Jedná se o společnost ALcentrum, s.r.o., která je výrobcem a zároveň dodavatelem. Jsme českou společností, která vyrábí kvalitní hliníkové přístřešky s velmi dlouhou životností. Rádi vám některé představíme.

Typy hliníkových přístřešků

    • Hliníková pergola

Pergola z hliníku vám dokonale ochrání terasu, kterou máte například sestavenou z nějakého choulostivého materiálu. Vybrat si můžete ze 3 variant hliníkových pergol, které se liší odstíny i rozměry. Hliníková pergola dodá vaší zahradě nový rozměr a opticky ji zvětší.

    • Hliníková parkovací stání

Dopřejte svému autu luxus, v podobě garážového stání, které ho ochrání před kyselým deštěm, kroupami nebo námrazou. Prodlouží se tak životnost vašeho vozu.

    • Zimní zahrady z hliníku

Můžeme vám pergolu rozšířit do podoby zimní zahrady a vy si v ní budete moci užívat i v chladnějším počasí. Pro děti zde může být dětský koutek nebo stolní fotbálek a vy si můžete odpočinout u hrnku kávy.

    • Hliníkový přístřešek nad dveře

Už nemusíte moknout před vchodem, než najdete klíče v tašce. Hliníkový přístřešek nad dveře vás ochrání a ozdobí vchod u vašeho domu.

    • Zahradní altány

Zahradní altán se nemusí kotvit do obvodového pláště domu, jako tomu je u hliníkové pergoly. Je samonosný, takže ho můžete využít buď jako hliníkovou pergolu nebo jako garážové stání.

Výhody hliníkových přístřešků

Hliníkový přístřešek doplní elegantně váš domov. Nabízíme jej v různých variantách v moderním designu. Poskytuje důkladnou ochranu vašemu vozu či terase. Hliníkový přístřešek zaručuje dlouhou životnost, jsou velmi odolné vůči povětrnostním vlivům. Nemusíte se o něj každoročně starat a natírat ho, jako je tomu u dřevěných konstrukcí. Na výběr máte mnoho rozměrů i barevného provedení.

Stačí si jen vybrat

Výběr je jen na vás, ať už si vyberete jakýkoliv hliníkový přístřešek od společnosti ALcentrum, s.r.o., vězte, že neuděláte chybu. Hliníkové konstrukce vyrábíme jen z těch nejkvalitnějších hliníkových slitin, které jsou odolné, a jejich barva stála a oděru odolná. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám se vším poradíme a najdeme společně ideální hliníkový přístřešek pro vás.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy