Elegantní dominanta - hliníkový přístřešek

Elegantní dominanta - hliníkový přístřešek

Rádi byste si pořídili něco nového k vašemu domu? Může to být například přístřešek nad dveře, parkovací stání nebo pergola? Společnost , s.r.o. nabízí svým klientům hliníkové přístřešky pro různá využití.

Elegantní a originální přístřešek, který je vyrobený z kvalitních hliníkových slitin. Nabízíme různé barevné odstíny i rozměry, které dokonale padnou k vašemu domu.

Proč Alcentrum, s.r.o.?

  • Kvalitní a spolehlivý dodavatel

Na českém trhu se pohybujeme již 20 let. Díky dlouholetému působení na trhu, jsme získali celou řadu zkušeností. Jsme výrobcem a zároveň dodavatelem hliníkových přístřešků.

  • Doprava zdarma

Jakýkoliv hliníkový přístřešek který si objednáte s naší profesionální montáží a bude svou cenou přesahovat 50 000 Kč bez DPH a montáže, vám doručíme zcela zdarma po celé České republice. Můžeme vám také dodat hliníkový přístřešek, který si postavíte svépomocí, budeme vám pak účtovat 10 Kč/km tam i zpět. Celková objednávka nesmí ale přesáhnout 50 000 Kč bez DPH.

  • Široká nabídka rozměrů i odstínů

Pro své zákazníky máme v nabídce různé rozměry i různé odstíny. Pokud si přece jen nevyberete ze standartní nabídky, můžete si vybrat z barevné stupnice RAL nebo nestandartní rozměr přímo na míru. Každý člověk a stejně tak i dům je originál. Hliníkový přístřešek k němu musí dokonale padnout.

  • Žádné nesmyslné zálohy

Jsme jedna z mála firem, která svým klientům neúčtuje žádné nesmyslné zálohy předem. Svým zákazníkům věříme a platbu od nich očekáváme, až při převzetí objednávky, osobně na pobočce nebo převodem na bankovní účet.

  • Záruka zaručena

Svým zákazníkům samozřejmě ručíme standartní zárukou, která je na 24 měsíců.

Hliníkové přístřešky pro různá využití

  • Hliníkové pergoly

Máte-li svou terasu sestavenou z kvalitního dřeva, které nemá zrovna navlhnout od deště, pořiďte mu nový domeček, v podobě hliníkové pergoly. Ta ochrání terasu i věci na ni uschované.

  • Zimní zahrady z hliníku

Pokud si přejete doplnit svůj dům o nový obytný prostor, stačí si objednat hliníkovou zimní zahradu, kterou sestavíme k pergole. Budete moci i v zimě pěstovat exotické rostliny.

Nabízíme i další hliníkové konstrukce, jako jsou zahradní altány, garážová stání nebo přístřešky nad dveře.

Informujte se u nás

Můžete nám zaslat nezávaznou poptávku na jakýkoliv hliníkový přístřešek. Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře a my se vám ozveme.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy