Kvalitní hliníkové přístřešky můžete očekávat od společnosti ALcentrum

Kvalitní hliníkové přístřešky můžete očekávat od společnosti ALcentrum

Znáte české přísloví zlaté české ručičky? Společnost ALcentrum, s.r.o. je českou firmou, která se může chlubit stovkami spokojených zákazníků.

Dokážeme pro vás vyrobit a zároveň dodat různé hliníkové přístřešky, které jsou všechny velmi odolné a mají dlouhou životnost.

Působíme na českém trhu více než 10 let. Ve svých začátcích jsme zkušenosti sbírali v zahraničí. V dnešní „zvláštní“ době můžete udělat dobrý skutek a podpořit českou společnost objednáním kvalitního hliníkového přístřešku.

Jaké nabízíme typy hliníkových přístřešků?

    • Zimní zahrady

Jste rádi na zahradě se kocháte se pohledem na vaše království? Udělejte si radost a dopřejte si luxus v podobě zimní zahrady, kde budete mít své místo odpočinku. Je to také vhodné místo pro přezimování exotických rostlin, které by venku krutý mráz nepřežily.

    • Hliníkové pergoly

Hliníková pergola vás v létě ochrání před prudkým sluncem a vy se můžete schovat do příjemného stínu. K tomu poskytne vaší terase perfektní ochranu před nepříznivým počasím.
Taková je hliníková pergola od společnosti ALcentrum, s.r.o..

Nabízíme 3 typy hliníkových pergol, které se rozlišují svou cenou i provedením.
Varianta ECO je nejlevnější, pergola PROFI nabízí kompromis mezi cenou a kvalitou produktu a provedení DELUXE je naší nejluxusnější variantou.

    • Hliníkové garážové stání

I vaše auto potřebuje stálou ochranu proto, abyste prodloužili jeho životnost. Nabízíme 3 typy parkovacího stání z hliníkových profilů. Lak na vašem autě nebude pod neustálým náporem námrazy, slunečního záření, krup a ani deště - to vše zajistí garážové stání.

    • Hliníkové přístřešky nad dveře

Hliníkovým přístřeškem nad dveře zútulníte váš vchod do domu. Bude působit nejen elegantně, ale i moderně a hlavní výhodou je jeho praktická stránka.
Pokud bude pršet nebo sněžit, přístřešek vás ochrání, když budete například hledat klíče v tašce.

    • Samonosné zahradní altány

Pro ty, kteří si nemůžou dovolit přikotvit hliníkovou pergolu do obvodového pláště domu. Například u pasivních domů nebo nechcete zasahovat do nové fasády, i to se dá pochopit. Právě pro tyto případy máme v nabídce samonosnýzahradní altán. Můžete ho využít i jako parkovací stání pro váš automobil.

Hliníkový přístřešek s dlouhou výdrží

Máte-li jakýkoliv dotaz, pak se nám neváhejte ozvat. My k vám rádi přijedeme a projekt zaměříme zdarma. Nepožadujeme žádné zálohy dopředu, budujeme tak důvěru v našem pracovním vztahu.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy