Pro zahradní pohodu si dopřejte kvalitní hliníkový přístřešek

Pro zahradní pohodu si dopřejte kvalitní hliníkový přístřešek

Udělejte sobě i rodině radost a pořiďte si na svou zahradu jeden z hliníkových přístřešků, které pro vás vyrobí společnost ALcentrum, s.r.o. V období od jara do podzimu pod takovým přístřeškem můžete trávit většinu volného času a netroufne si na vás žádné nepříjemné počasí.

Hliníkový přístřešek dodá vašemu domu a zahradě dominantní prvek, který dokáže elegantně dozdobit váš dům. Hliníkové pergoly a zahradní altány patří mezi oblíbené zahradní stavby. Můžeme vám jej dodat ve formě stavebnice nebo s profesionální montáží od nás. Nabízíme hliníkové pergoly již od 20 385 Kč, což je nejlevnější přístřešek na trhu v této kvalitě.

Společnost ALcentrum, s.r.o. je zde především pro své klienty, kterým nabízíme spoustu výhod, pokud si objednají hliníkový přístřešek od nás. Možná se budete divit, ale ani v této nejisté době, nepožadujeme od svých zákazníků zálohy předem, jako tomu je u ostatních společností. Pokud na nějaký hliníkový přístřešek spěcháte, můžete jej mít do tří dnů od objednání, protože některé oblíbené varianty držíme skladem. Hliníkovou konstrukci vám můžeme dovést ve formě stavebnice nebo si k ní můžete objednat profesionální montáž, kterou pořídíte za příplatek.

Typy hliníkových přístřešků

    • Hliníková pergola

Mezi naše nejoblíbenější přístřešky patří hliníková pergola, kterou nabízíme ve 3 variantách. Pergola ECO, PROFI a DELUXE je k dostání v různých rozměrech i různých odstínech, nebo si můžete vybrat barvu ze stupnice RAL, kde naleznete až 200 různých odstínů.

    • Hliníkové garážové stání

Ochranu si zaslouží i váš vůz, aby vám vydržel co nejdéle a nemusel jen tak stát venku na mrazu či ostrém slunci. Poskytněte mu úkryt v podobě garážového stání z hliníku. V letních měsících se vám nebude přehřívat interiér, protože auto bude stát v příjemném stínu pod střechou a v zimě vás ráno nepřekvapí námraza, když spěcháte do práce.

    • Hliníkové zimní zahrady

Pokud toužíte chladné měsíce trávit v blízkosti sví zahrady, je pro vás ideální zastřešit pergolu zimní zahradou, která vám poskytne obytný prostor navíc, kde můžete trávit čas klidně i celoročně.

Výběr je jen na vás

Chcete poradit, jaký hliníkový přístřešek se bude nejvíce hodit k vašemu domu? Nejste si jisty barvou či rozměrem? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme a nabídneme ostatní hliníkové výrobky, které nabízíme. Jedná se především o zahradní altán, přístřešek nad dveře nebo hliníkové ploty.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy