Pergola k posezení na zahradě je ideální v době karantény

Pergola k posezení na zahradě je ideální v době karantény

Máte už svůj vysněný dům se zahrádkou a toužíte si pořídit vlastní pergolu, kde budete moci trávit společné chvíle s rodinou a přáteli v letních měsících.

I když vás překvapí nevlídné počasí, můžete být v bezpečí pod svou pergolou a užívat si grilování s přáteli. V horkých letních dnech vám pergola poskytne příjemné přístřeší, kde se můžete schovat před ostrým sluncem. Kvalitní pergolu si můžete objednat i v době karantény.

Kde najít vhodnou pergolu?

Pokud hledáte dodavatele, který bude zároveň výrobcem, tak právě pro vás je ideálním výrobcem společnost ALcentrum, s.r.o. Jsme na českém trhu již od roku 2008, kdy postupně nabíráme rozsáhlé zkušenosti. Spokojený zákazník je pro nás na prvním místě. Individuální přístup upřednostňujeme u každého zákazníka a snažíme se najít ideální řešení, které se bude dokonale hodit k vašemu domu.

Platba hliníkové pergoly

Nepotřebujeme žádné zálohy, jako tomu je u ostatních společností. Hliníkovou pergolu vám dodáme na dobírku, postačí, když si ji objednáte bez montáže. Svépomocí si ji pak postavíte na zahradě. Převod na účet požadujeme od klientů, kteří si objednají pergolu společně s montáží.

Dodání již do 3 týdnů

Od objednání jsme schopni vám dodat pergolu již do 3 týdnů, protože některé varianty držíme skladem.

  • Technické parametry

Velkou odolnost můžete očekávat od všech našich konstrukcí. Jsou ošetřeny vypalovanou barvou KOMAXIT, která je stálá. Vybírat můžete ze 4 základních barev, pokud se vám ale nebude žádná barva hodit k celkovému dojmu, můžete si vybrat z barevné stupnice RAL za příplatek.

Varianty hliníkových pergol

Hliníkovou pergolu ECO vám můžeme dodat ve formě stavebnice, a vy si ji sami postavíte na své zahradě. Hravě vše zvládnete pomocí instruktážního videa. Hliníková pergola ECO je naší nejlevnější a nejoblíbenější variantou. V nabídce naleznete již 15 různých rozměrů.

Hliníková pergola PROFI je vyváženou variantou pro zákazníky, hledající kvalitu za rozumnou cenu. Rozhodně uspokojí širokou klientelu. Vybrat si můžete z 20 různých rozměrů z barevné stupnice RAL.

Produktová řada DELUXE je naší vlajkovou lodí, která je určena pro tu nejnáročnější klientelu. Dodáváme ji společně s bezpečnostním sklem a speciálně zesílenými profily.

Zajímá vás nabídka pergol?

Informujte se u nás a my vám rádi připravíme cenovou nabídku. Ozvěte se nám pomocí pomocí kontaktního formuláře.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy