Zastřešení terasy oceníte nejen v horkých letních dnech

Terasy jsou úžasná věc. Můžete si na nich vychutnat snídaní nebo třeba uspořádat fantastickou grill párty. Nejlepší na tom všem ale je, že od teď už se nebudete muset bát, že by vaši pohodu ohrozilo nepříznivé počasí. Pořízením hliníkové pergoly se zbavíte starostí, jestli vám vyjde počasí. Krytina pergoly propouští příjemné světlo a zároveň chrání proti dešti, spadlému listí ale také třeba sněhu.

Zastřešení terasy je nyní tak snadné. Stačí, když se při výběru spolehnete na profesionály.

Na našem eshopu nabízíme jenom to nejlepší.
Specializujeme se na prodej hliníkových pergol a zastřešení teras ale i parkovacích míst a zimních zahrad.

Výhodou hliníkového materiálu je jeho bezúdržbovost. Oproti dřevu, u kterého je potřeba nátěr pravidelně obnovovat, o hliníkovou pergolu nebudete muset pečovat vůbec a i přesto si udrží dlouhou životnost.

Hliníková zastřešení ve dvou provedeních

  • Profiline - řada Profiline uspokojí nároky i těch nejnáročnějších. Vybírat si můžete ze čtyř základních odstínů - sněhově bílé, antracitově hladké, antracitově hrubé a bronzové. Pergoly jsou dostupné ve 20 různých rozměrech.
  • Greenline - je ideální kombinací příznivé ceny a optimální kvality. V nabídce naleznete pergolu Greenline ve sněhově bílém provedení a v 15 různých rozměrech.

Konstrukce obou typů pergol je vyrobena z hliníkových profilů s komaxitovou povrchovou úpravou. Jako krytinu používáme polykarbonát v mléčném nebo čirém provedení.

Montáž zastřešení si můžete objednat přímo od nás nebo si pergolu můžete smontovat sami a ušetřit tak více jak 10% z konečné ceny.

Využít můžete také dopravu zdarma, pokud se doručovací místo nachází do 50 km od našeho skladu ve Veselí u Pardubic.

Nejste ještě rozhodnuti, potřebujete s něčím poradit - zavolejte, mailujte nebo nás kontaktujte přes náš web a zeptejte se!

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy