Zahradní plot jako ohraničení pozemku

Zahradní plot jako ohraničení pozemku

Jste vlastníkem pozemku, ať již stavebního nebo zahradního, jistě řešíte jakou formu zvolit. Pokud chcete něco zajímavějšího než jen ohraničení pletivem nebo chcete mít ohraničený prostor, můžete zvolit i zajímavější variantu, kdy můžete pozemek ohraničit zdivem nebo elegantním hliníkovým plotem.

Všechna řešení mají své výhody, ale pojďme se podívat detailně na stále se rozšiřující plot z hliníkových profilů.

Co nabízí plot z hliníkových profilů

Jedná se o materiál, který má dlouho životnost, stabilitu proti povětrnostním podmínkám a barevnou pestrost. Při rozhodnutí se pro plot z hliníkových profilů neuděláte chybu. Můžete se rozhodnout, zda chcete plot pouze z hliníkových profilů nebo ho kombinovat s kamennou podezdívkou.

Další výhodou materiálu je, že ho nemusíte použít pouze jako plot, ale díky jeho flexibilitě můžete použít případně i pouze určitý rozměr jako větrnou clonu k vašemu altánu nebo pergole. Hliníkový materiál je přizpůsobivý, tak ho můžete mít i v různých barevných provedeních, což může být zpestření nejen u vašeho domu, ale i ve vaší ulici.

Udělejte svůj dům jedinečný a propusťte uzdu své fantazii a přáním. Speciální barvy, které se na hliníkové profily používají, nepodléhají slunečnímu záření a tak si udrží svou barvu po řadu let. Na úpravu nepotřebujete žádné speciální přípravky, když se vám zdá, že plot potřebuje očistit, tak stačí pouze voda z vaší zahradní hadice.

Kde můžete plot z hliníkových profilů pořídit?

Společnost Alcentrum, s.r.o. se zabývá výrobou z hliníkových profilů řadu let. Hliníkový plot na zakázku pro Vás vyrobí na míru vašim potřebám.

Hliníkové přístřešky

Nevyrábí pouze ploty, ale ve svém sortimentu mají celou řadu výrobků z hliníkových profilů jako zahradní altány, pergoly, automobilové stání, zimní zahrady či stínění.

Variant na realizaci je celý řada. Jelikož hliníkové profily nabízejí spoustu možností i v rozměrech, neváhejte kontaktovat obchodní oddělení společnosti Alcentrum, s.r.o. kde vám vaše představy mohou pomoci uvést ve skutečnost. Letní měsíce se blíží a tak je nejvyšší čas na realizaci vašich plánů, ať již máte v létě vše připravené.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy