Hliníkový přístřešek jako vánoční dárek

Hliníkový přístřešek jako vánoční dárek

Pomalu ale jistě se nám blíží jedno z nejkrásnějších období v roce, kterým jsou mnohými milované Vánoce. Každý, kdo má svou rodinu, ji chce překvapit zcela originálním a zároveň praktickým dárkem. Je téměř za pět minut dvanáct na vybírání dárků, a jestli ještě nevíte, jaký rodinná dárek pořídit máme pro vás skvělý typ.

Pořiďte své rodině zastřešení z hliníku od společnosti ALcentrum. Díky mnohaletým zkušenostem, které na českém trhu sbírá společnost ALcentrum již od roku 2008, získáte spolehlivý hliníkový přístřešek, který bude moci využívat celá rodina mnoha způsoby.

Výhody hliníkového přístřešku

Ptáte se proč vybrat právě přístřešek z hliníku? Odpověď je velmi jednoduchá. Hliníkový materiál skvěle odolává povětrnostním vlivům, a proto má vlastnosti, které maximálně prodlužují živostnost celé konstrukce. K jeho dalším velkým výhodám patří minimální údržba, v praxi je přístřešek téměř bezúdržbový. V případě znečištění stačí konstrukci očistit čistou vodou nebo vodou s trochou saponátu.

Barevnou stálost hliníkového materiálu zajišťuje vypalovaná barva KOMAXIT, která je díky vypálení odolná mechanickému poškození a vyblednutí. Na výběr máte z mnoha barevných odstínů.

Hliníkový přístřešek dokonale ochrání vaši terasu, vchod do vašeho domu nebo váš automobil. V případě, že se rozhodnete pro hliníkovou pergolu nebo hliníkovou zimní zahradu, vaše rodina získá další obytný prostor, který budete moci společně využívat.

Jaký zvolit hliníkový přístřešek?

    • Hliníková pergola

Hliníková pergola je naší stálicí na trhu a patří k nejvyhledávánějším hliníkovým přístřeškům. Pergola z hliníku ochrání vás před rozmary počasí stejně jako vybavení vaší terasy. V létě můžete trávit dlouhé hodiny pod vaší novou hliníkovou pergolou. Vybírat můžete ze tří produktových řad, které se liší svými parametry a cenou.

    • Hliníková zimní zahrada

Chcete svou terasu využívat celoročně, pak zvolte variantu hliníkové zimní zahrady. V létě ji můžete otevřít a používat jako klasickou pergolu, v zimě zde můžete uchovávat vaše letní květiny a svou okrasnou zahradu tak mít i v zimně, kdy nemůžete kvůli počasí trávit tolik času venku.

    • Zahradní altán

Zahradní altán z hliníku je ideální variantou pro majitele pasivních domů. V případě pasivního domu není možné zasahovat do obvodového pláště domu. Zahradní altán je samonosná konstrukce, kterou je možné umístit kdekoli na pozemku a její využití je opravdu široké od garážového stání až po centrum rodinných oslav.

Obdarujte svou rodinu vhodným hliníkovým přístřeškem od společnosti ALcentrum. Chcete se dozvědět více informací? Pak nás neváhejte kontaktovat.. Budeme se těšit na naši spolupráci.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy