Hliníková pergola včetně montáže je s dopravou zdarma po celé ČR

Hliníková pergola včetně montáže je s dopravou zdarma po celé ČR

Konečně nám končí mrazivé dny a jaro se začíná hlásit k životu. Teplé dny nás vytáhli ven z domů na zahrady, kde je po zimě spoustu práce.

Rádi byste svou zahradu něčím oživili? Máme pro vás bezva tip, v podobě hliníkové pergoly, kterou pro vás smontují profesionálové od společnosti ALcentrum, s.r.o.
Jedná se o kvalitního výrobce i dodavatele, který se dlouhou řádku let zajímá o hliníkové konstrukce různých druhů. Jde především o hliníkové zimní zahrady, garážová stání, zahradní altány a již zmiňované hliníkové pergoly.

Pro své zákazníky nabízíme výjimečný bonus. Když si k hliníkové pergole objednáte i montáž, dopravíme vám přístřešek po celé České Republice zcela zdarma.

Hliníková pergola vám vyplní prostor mezi domem a zahradou, kterou doplníte o nadčasový kousek. Na výběr máte z široké škály rozměrů a až z 200 barevných odstínů. Můžete tak jednoduše sladit barvu konstrukce s barvou vašich plastových dveří či oken. V letních měsících pergolu oceníte, když bude parný den a vy se budete chtít schovat do příjemného stínu, který vám poskytne právě hliníková pergola. I když nebude vládnout zrovna teplé počasí, tak můžete odpočívat v zákoutí pergoly a pozorovat dění na zahradě.

Platba hliníkové pergoly

Na rozdíl od jiných společností, tak firma ALcentrum, s.r.o. nevybírá od svých zákazníků žádné zálohy. Platbu při dobírce můžete uskutečnit v případě, že si objednáte hliníkovou pergolu bez montáže od nás a bude vám účtováno 21% DPH. Pokud si zvolíte variantu s naší profesionální montáží, platbu vyžadujeme předem a účtujeme si 15% DPH.

Technické parametry

Hliníkové konstrukce vyrábíme z kvalitních a především odolných hliníkových slitin, které mají dlouhou životnost. Speciální vypalovaná barva KOMAXIT má na výběr buď ze 4 základních barev, ale pokud si žádnou nevyberete, můžete se podívat do barevné stupnice RAL, kde naleznete až 200 barevných odstínů. Jako spojovací materiál na celou konstrukci používáme kvalitní ocel, která nerezaví. Střešní krytinu nabízíme v čiré, mléčné nebo barevné variantě.

Doprava ZDARMA

Rádi byste se informovali o provedení hliníkových pergol? V nabídce naleznete 3 různé typy, pergoly ECO, PROFI a DELUXE. Každá se liší rozměry i barvou. Neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám se vším poradíme. Nyní můžete využít i dopravy zdarma po celé České republice.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy