Potřebujete poradit? Zavolejte nám na číslo 739 292 921‬ nebo 732 607 221!

Bezúdržbová hliníková zimní zahrada

hliníková zimní zahradaChtěli byste zimní zahradu, která bude vypadat dokonale, aniž byste ji museli neustále natírat a ošetřovat kvůli vlivům počasí? Ideálním řešením je hliníková zimní zahrada!

Proč se rozhodnout pro stavbu stavby zimní zahrady

Účelem zimní zahrady je rozšíření obytného prostoru domu a získání prostoru nejen pro relaxaci, ale i celoroční pěstování a přezimování teplomilných rostlin, jako jsou citrusy a palmy. Zimní zahrada prosvětlí váš dům, a zajistí Vám nadstandardní výhled do zahrady, abyste si ji mohli užívat za každého počasí.

Vynikající tepelná izolace prosklených stěn zimní zahrady zabrání i v zimě bát úniku tepla. Navíc díky průniku slunečních paprsků ušetříte na topení.

Hliníkové zimní zahrady - technické parametry

  • Konstrukce hliníkové zimní zahrady

    Konstrukce zimní zahrady je tvořena speciálními profily z vysoce odolných hliníkových slitin s povrchovou úpravou z práškové vypalované barvy KOMAXIT, která je dostupná v téměř 100 barevných odstínech.

  • Spojovací materiál

    Spojovací materiál použitý na hliníkové zimní zahrady je vyroben z kvalitního nerezu.

  • Střešní krytina zimní zahrady

    Střecha zimní zahrady je vyrobena z komůrkového polykarbonátu o tloušťce 16 mm opatřeného UV ochranou. Můžete si vybrat buď čiré, mléčné či barevné provedení střechy zimní zahrady. Na přání jsme schopni dodat i skleněnou výplň střechy zimní zahrady.

Hliníkové zimní zahrady - ceník

Podrobné ceny hliníkových konstrukcí zimních zahrad naleznete v našem katalogu. Pokud máte zájem o jiný typ profilů nebo rozměr, kontaktujte nás, a my pro Vás rádi zpracujeme konkrétní cenovou nabídku.

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek