Darujte k Vánocům hliníkový přístřešek!

Už jste napsali Ježíškovi dopis, aby věděl, co Vám má přinést? Ještě ne? Je nejvyšší čas, a pokud si nevíte rady, tak pro Vás máme zaručený tip. Náš internetový obchod pergola-přístřešek.cz nabízí široký sortiment hliníkových přístřešků.

Přejete si trávit svůj volný čas s rodinou, přáteli nebo jen sami se sebou, místo náročné údržby dřevěné pergoly nebo odklízením sněhu z vašeho auta? Tak právě naše hliníková pergola a garážové stání jsou přesně pro Vás. Naše zastřešení je bezúdržbové a má dlouhou životnost.

Zastřešení terasy – hliníková pergola

Naše hliníková pergola nejen ochrání Vaši terasu, ale také elegantně doplní váš dům a zahradu a dodá mu nadčasový a moderní vzhled. Stane se také místem, kde se můžete scházet s rodinou, posedět s knížkou nebo jen tak relaxovat a odpočívat. Hliníkovou pergolu můžete mít antracitovou nebo sněhově bílou.

Garážové stání

Garážové stání je vhodné hlavně pro klienty, kteří nemají možnost postavit si klasikou garáž nebo si svou stávající garáž chtějí rozšířit o zastřešené parkovací stání.

Vybrat si můžete ze 4 různých barevných odstínů (antracit hladký, antracit hrubý, sněhově bílá nebo bronz).

Provedení hliníkových pergol a garážových stání

    • Greenline

Zastřešení terasy za rozumnou cenu, jedná se o úspornou a přesto kvalitní variantu hliníkové pergoly.

    • Profiline

Toto provedení uspokojí i nejnáročnější klienty. Hlavní předností této varianty je vynikající poměr ceny a kvality.

Jaký další sortiment u nás také najdete?

V našem sortimentu dále naleznete hliníkové zimní zahrady. Hliníková zimní zahrada účelně rozšíří váš obytný prostor a získáte tak prostor pro relaxaci i celoroční pěstování a přezimování rostlin.
Díky zimní zahradě získáte nový pohled na vaši zahradu, který si můžete užívat za jakéhokoliv počasí, a také získáte více světla do vašeho domova.

Jak při nákupu ušetřit?

Využijte naší zvýhodněné nabídky montáže zakoupeného hliníkového zastřešení se sníženou sazbou DPH, nebo si pergolu namontujte sami a ušetřete tak více než 10% z její ceny.

Navštivte náš e-shop a vyberte si ideální řešení právě pro vás. Kontaktujte nás, rádi vám zodpovíme vaše dotazy a pomůžeme s výběrem i realizací.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy