Pergola, přístřešek nebo altán?

Pergola, přístřešek nebo altán?

Vlastníte dům se zahradou, ale k maximální spokojenosti vám chybí příjemné posezení, které vás ochrání před přímým sluncem nebo deštěm? Chcete si i za letního deštíku užít posezení s přáteli a rodinou, ogrilovat si dokonalou večeři a nenechat se zahnat domů rozmary počasí?

Jestliže jste si odpověděli ano, pak si rozhodně pořiďte pergolu, altán nebo jiný hliníkový přístřešek.

Co si představíte, když se řekne hliníková pergola, přístřešek nebo zahradní altán? Je to zastřešené místo, které vám poskytne odpočinek a pohodlí za jakéhokoli počasí. Co ale každý z nich opravdu je?

 

Vyberte si vhodnou variantu ušitou na míru

Před samotným pořízením zastřešení vaší terasy si promyslete několik věcí:

  • Jak často budete místo používat
  • K jakému účelu
  • Kam na zahradě své posezení umístíte – zda bude napojeno přímo na dům, či bude v prostoru zahrady
  • Chceme mít u posezení zázemí – kuchyňský kout po ruce atp.

Všechny tyto faktory ovlivňují výběr správného přístřešku.

Hliníková pergola

Hliníková pergola, který je přímo napojena na váš dům, v podstatě rozšiřuje obytný prostor domu a ve své podstatě ji můžete dříve či později přeměnit na zimní zahradu. Výhodou pergoly u domu je jednodušší přístup k vaší kuchyni.

Hliníkový altán

Velkou výhodu hliníkového altánu spatřujeme v jeho kouzlu. V podstatě jej můžete umístit kdekoli do vaší zahrady. Nepotřebujete žádné stavební povolení, a jestli jej necháte obrůst například břečťanem, můžete si připadat jako někde na výletě v pohádkové zahradě. V případě, že si k altánu nepřistavíte také letní kuchyni, může se vám cesta s kávou a občerstvením poněkud prodloužit.

Hliníkové přístřešky od společnosti Alcentrum s.r.o.

Naše společnost působí na českém trhu již od roku 2008. Přinášíme našim zákazníkům individuální přístup a skvělé hliníkové přístřešky. Na výběr máme ze tří produktových typů – ECO (ekonomicky nejdostupnější varianta), PROFI (zlatá střední cesta mezi kvalitou a cenou) a DELUXE (přístřešky DELUXE uspokojí i nejnáročnější klientelu).

Nevíte si rady, jakou variantu přístřešku z hliníku vybrat? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme s výběrem a pomůžeme nalézt vhodné místo pro váš přístřešek. Podívejte se na realizace našich projektů.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy