Potřebujete poradit? Zavolejte nám na číslo: 739 292 921 nebo 732 607 221!

ALcentrum hliníkové zastřešení

 

pristresky banner alcentrum novy telefon

Novinky

Pergola měsíce

hlinikove pergoly eco pristresky hlinikove pergoly profi pristresky hlinikove pergoly deluxe zamena

Hliníkové pergoly & přístřešky pro auta

Vítejte v našem internetovém obchodě! Nabízíme hliníkové pergoly a garážová stání té nejvyšší kvality.

Široká nabídka pergol a garážových stání

Věříme, že si vyberete z naší nabídky hliníkových pergol a přístřešků pro parkovací stání. K dispozici máte 20 rozměrů dostupných v 4 moderních i klasických odstínech.

Proč si vybrat hliníkové zastřešení terasy nebo parkovacího místa?

Zdá se vám dřevěná pergola příliš náročná na údržbu? Pak je hliníková pergola a garážové stání pro vás to pravé, neboť představuje ideální bezúdržbové řešení zastřešení terasy nebo parkovacího místa.

Využijte naší zvýhodněné nabídky montáže zakoupeného hliníkového zastřešení se sníženou sazbou DPH, nebo si pergolu namontujte sami a ušetřete tak více než 10% z její ceny.

Ukázky z realizací hliníkových pergol

Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol

Zimní zahrada – příjemné místo pro odpočinek v zimních měsících

tn zoom obrazek 660Naše firma Alcentrum s.r.o. se již více než deset let specializuje na výrobu, montáž i kompletní prodej hliníkových konstrukcí.

Nadstavbou hliníkových pergol jsou hliníkové zimní zahrady. Hliníková pergola lze kdykoliv zasklít a tím získáte nový obytný prostor, který můžete využívat celoročně, především v zimních měsících.

Proč zvolit zimní zahradu z hliníkových profilů od Alcentrum s.r.o.?

  • Bezúdržbová zimní zahrada - hliníkové profily, ze kterých vyrábíme zimní zahrady, jsou velmi odolné vůči povětrnostním vlivům. Nevyžadují žádnou pravidelnou údržbu a při znečištění jí postačí umýt vodou se saponátem.
  • Barevný odstín zimní zahrady - v naší nabídce najdete velký výběr barevného provedení. Díky tomu si můžete vybrat odstín hodící se k fasádě domu nebo k barvě oken a dveří. Výběr je opravdu na jen na Vás.
  • Dlouhá životnost – ve srovnání s dřevěnou zimní zahradou mají ty hliníkové zimní zahrady o mnoho delší životnost v řádech až několik desetiletí.
  • Zimní zahrada ušitá na míru - nezáleží na tom, zda máte novostavbu nebo bydlíte ve starším domku, zimní zahrady se hodí ke všem domům. Přímo u vás si vše zaměříme, aby všechno správně sedělo. Na vyžádání vypracujeme i grafický návrh včetně předběžné kalkulace zdarma.
  • Prostor nejen pro vás - díky zimní zahradě získáte další obytný prostor k vašemu domu. Tento prostor můžete využít nejen pro sebe a rodinu, ale také jako místo pro přezimování vašich letních rostlin, které by v zimně venku nepřežily a pro pěstování exotických rostlin, jako jsou například palmy nebo citrusy.

Hliníková zimní zahrada – technické parametry

Hliníkové zimní zahrady vyrábíme ze systémových hliníkových profilů, konstrukce je ošetřena vypalovanou práškovou barvou KOMAXIT. Zastřešení je vyrobeno z polykarbonátu o tloušťce 16 mm, vybrat si můžete z čiré nebo mléčné varianty.

Máte zájem o aktuální nabídku zimních zahrad?

Máte-li zájem o aktuální nabídku hliníkové zimní zahrady nebo vás zajímají další informace? Můžete nás kdykoliv kontaktovat, společně probereme vaše požadavky a zodpovíme všechny otázky.

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá