Potřebujete poradit? Zavolejte nám na číslo: 739 292 921 nebo 732 607 221!

ALcentrum hliníkové zastřešení

Novinky

Zimní zahrada - nový prostor pro bydlení v srdci zahrady

tn zoom obrazek 660Zimní zahrada je dlouhá desetiletí využívána hodně způsoby. Někdo využívá zimní zahradu pro odpočinek a relaxaci, jiný využil zastřešení v podobě zimní zahrady pro zastřešení bazénu, jiný v ní pěstuje cizokrajné rostliny a nechává přezimovat květiny.

Relax a pohoda v zimní zahradě

V zimní zahradě lze uspořádat například i „zahradní“ párty pro přátele, zkrátka tím rozšíříte obytný prostor a stále budete v samém srdci zahrady.

Užívejte si zahradu za každého počasí. Nerušený klid získáte díky hliníkové zimní zahradě i v období dešťů i ve sněhové nadílce. Vychutnávejte si bubnování deště do střechy nebo sledujte, jak se zahrada zabaluje pod sněhovou pokrývku – je to úžasná relaxace, kterou ocení celá vaše rodina.

V zimní zahradě se dá podniknout opravdu velká spousta věcí a zažít krásné rodinné zážitky. Především v zimních měsících, kdy se nedá moc času trávit na procházkách, oceníte prostor pro rodinné sešlosti.

JAKÉ NABÍZÍ HLINÍKOVÁ ZIMNÍ ZAHRADA VLASTNOSTI A PŘEDNOSTI?

Přednosti hliníkové zimní zahrady jsou nejen v zimě velice pozitivní. Každý její majitel zajisté ocení velmi dlouho životnost, bezúdržbovost, odolnost a stálost barev, nehořlavost a velmi nadčasový a elegantní vzhled.
Hliníková zimní zahrada dále:

  • snadné rozšíření vašeho obytného prostoru
  • umožní skvělý odpočinek v příjemném prostředí zahrady i posezení s rodinou či přáteli
  • perfektně poslouží pro hry dětí nebo pro relaxační sportování (stolní tenis, rotoped, deskové hry, kulečník…)
  • poskytne nám prostor pro pěstování teplomilných rostlin a přezimování květin
  • případně nám umožní plavání v bazénu po celý rok

KDE SI HLINÍKOVOU ZIMNÍ ZAHRADU POŘÍDIT?

Českým výrobcem hliníkových přístřešků, včetně zimních zahrad, je naše původem rodinná společnost Alcentrum s.r.o..
Jsme na trhu již více než jedno desetiletí, vyrábíme celohliníkové konstrukce, které mají výborné tepelně izolační vlastnosti. Zimní zahradu vyrobíme přesně na míru dle vašich požadavků, vybrat si můžete z opravdu širokého spektra barev a zvolit si můžete na zastřešení i bezpečnostní sklo.

Klient a jeho přání je pro nás na prvním místě, uděláme vše pro jeho spokojenost.

TECHNICKÉ PARAMETRY ZIMNÍCH ZAHRAD

Konstrukce hliníkové zimní zahrady je tvořena z kvalitních hliníkových slitin. Na povrchu jsou hliníkové profily upraveny práškovou barvou KOMAXIT, díky které je odolnost opravdu zaručena. Jsou dostupné ve 100 barevných odstínech.

Hliníková konstrukce je spojena kvalitním nerezem.

Střecha je z polykarbonátu o tloušťce 16 mm a vybrat si můžete hned ze tří provedení, a sice MLÉČNÉ, ČIRÉ nebo BAREVNÉ. Chce-li někdo zvolit bezpečnostní sklo, není v tom žádný problém.

Stačí jen objednat

Již na nic nečekejte a objednejte si hliníkovou zimní zahradu ještě dnes. Chladné večery můžete trávit se svou rodinou v novém prostoru vašeho domova.

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá