Potřebujete poradit? Zavolejte nám na číslo: 739 292 921 nebo 732 607 221!

ALcentrum hliníkové zastřešení

Novinky

Vynikající cena hliníkových pergol

hlinikova pergola terasa malaPaní zima je pomalu, ale jistě za námi a čeká nás už jen příjemné jarní počasí s příjemným sluníčkem. Ani se nenadějeme a budeme opět pracovat na své zahrádce, na které je počátkem jara spoustu práce.

Určitě bude příjemné schovat se v pauzách pod svou novou pergolu a kochat se pohledem do upravené zahrádky. Pořiďte si svou vysněnou pergolu od společnosti Alcentrum, s.r.o. navíc s velmi příjemnou cenou, která začíná na 20 385 Kč. Hliníková pergola vás dokáže ochránit před vlivy počasí, jako je nečekaný letní deštík nebo prudké slunko. Budete rádi, že se můžete na chvilku schovat do příjemného stínu.

Alcentrum, s.r.o. vznikla jako česká rodinná firma již roku 2008. Vyrábí a dodává kvalitní hliníkové přístřešky, od zimních zahrad, přes přístřešky nad dveře, zahradní altány až po hliníkové ploty. Vyrábíme jej z kvalitních hliníkových slitin, které jsou velmi odolné vlivům počasí. Pokud stále váháte, pro jaký materiál se rozhodnout, s hliníkem rozhodně nešlápnete vedle. Rádi vám představíme hned několik výhod, jaké hliníkové přístřešky nabízejí a díky, kterým jsou stále více vyhledávány.

Výhody hliníkové pergoly

    • Dlouhá životnost

Díky odolnosti vůči povětrnostním vlivům vám hliníková pergola může sloužit po několik generací, prakticky nestárne. Je ošetřena vypalovanou barvou KOMAXIT, která je stálá a velmi odolná.

    • Žádná údržba

U dřevěných pergol se musíte starat o údržbu, o případné nátěry proti škůdcům apod. U hliníkových pergol tomu tak není. Nemusíte je ničím natírat, a přesto vám dlouho vydrží a jsou stále jako nové. Pokud se vám budou zdát znečištěny, postačí saponát s vodou.

    • Ochrana terasy

Vaše terasa bude chráněna hliníkovou pergolou po celý rok. Nebude na ní sněžit, padat kroupy, pršet ani svítit ostré slunce. I věci, které budete mít na terase uschované, budou pod ochranou hliníkové pergoly, například zahradní nábytek nebo gril.

    • Universální, originální, moderní

Tato tři slova dokonale vystihují hliníkové pergoly. Jsou nadčasové a budou se určitě hodit k jakékoliv stavbě. Vybrat si můžete z široké nabídky rozměrů i barev.

Vyberte si z široké nabídky

V nabídce naleznete 3 různé varianty hliníkových pergol, levnou pergolu ECO, PROFI za přijatelnou cenu v perfektní kvalitě a nejluxusnější variantu DELUXE. Od našich zákazníků nepožadujeme žádné zálohy předem. Pokud si přejete více informací, neváhejte nás kontaktovat.

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá