Potřebujete poradit? Zavolejte nám na číslo: 739 292 921 nebo 732 607 221!

ALcentrum hliníkové zastřešení

 

pristresky banner alcentrum novy telefon

Novinky

Pergola měsíce

hlinikove pergoly eco pristresky hlinikove pergoly profi pristresky hlinikove pergoly deluxe zamena

Hliníkové pergoly & přístřešky pro auta

Vítejte v našem internetovém obchodě! Nabízíme hliníkové pergoly a garážová stání té nejvyšší kvality.

Široká nabídka pergol a garážových stání

Věříme, že si vyberete z naší nabídky hliníkových pergol a přístřešků pro parkovací stání. K dispozici máte 20 rozměrů dostupných v 4 moderních i klasických odstínech.

Proč si vybrat hliníkové zastřešení terasy nebo parkovacího místa?

Zdá se vám dřevěná pergola příliš náročná na údržbu? Pak je hliníková pergola a garážové stání pro vás to pravé, neboť představuje ideální bezúdržbové řešení zastřešení terasy nebo parkovacího místa.

Využijte naší zvýhodněné nabídky montáže zakoupeného hliníkového zastřešení se sníženou sazbou DPH, nebo si pergolu namontujte sami a ušetřete tak více než 10% z její ceny.

Ukázky z realizací hliníkových pergol

Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol

Špičková kvalita zahradního zastřešení? Hliníková pergola od ALcentrum.

pergola nahledHledáte kvalitního výrobce i dodavatele hliníkového zastřešení v jednom? Nabízíme vám dlouholeté zkušenosti ve výrobě hliníkových slitin, férové jednání s každým zákazníkem a přijatelné ceny. To vše najdete u společnosti ALcentrum, s.r.o..

Proč právě společnost ALcentrum?

Velmi si vážíme každého zákazníka, náš zákazník je u nás na prvním místě. S každým zvlášť individuálně projednáme jeho přání a snažíme se, aby bylo za každou cenu uspokojeno. U nás máte zaměření a grafický návrh zdarma. A navíc také dopravu zdarma, pod podmínkou, že vaše objednávka přesáhne 50.000 Kč.

 

V nabídce naleznete tři produktové řady pergol

Každému zákazníkovi se líbí jiný styl, proto jsme si připravili tři varianty hliníkového zastřešení, aby si u nás mohl vybrat opravdu každý.

    • ECO

Pergoly ECO se řadí mezi levnou variantu, ale přesto nabízí kvalitní provedení pergoly. Hliníkové zastřešení ECO se proto těší velké oblibě u našich klientů. Na výběr máte ze dvou barev, a to bílá a antracit a v 15 různých rozměrech.

    • PROFI

Pokud se řadíte mezi náročnější klienty, máme právě pro vás připravenou hliníkovou pergolu PROFI. Varianta PROFI nabízí kompromis mezi cenou a kvalitou. Typ této pergoly je vhodný pro zákazníky, kteří by chtěli sladit barvu svých oken a dveří s pergolou.

Standardně nabízíme pergoly PROFI ve 20 různých rozměrech, ale pokud byste si přáli jiný atypický rozměr, není pro nás žádný problém vám ji vyrobit. Barevné provedení si můžete vybrat z široké škály RAL.

    • DELUXE

Hliníkové pergoly DELUXE uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Máte možnost výběru jak rozměru, tak barvy pergoly. Pergolu DELUXE dodáváme společně s bezpečnostním sklem a zesílenými bezpečnostními profily.

Výhody hliníkových pergol

  • Dlouhá životnost a bezúdržbovost
  • Moderní a elegantní vzhled hliníkové pergoly
  • Ochrana vaši terasy i zahradního nábytku
  • Nový prostor pro relaxaci

Pořiďte si i vy hliníkovou pergolu od ALcentrum, s.r.o.

Nabízíme dlouholeté zkušenosti ve výrobě hliníkového zastřešení. Rádi byste se dozvěděli více informací? Tak nás neváhejte kontaktovat.

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá