Potřebujete poradit? Zavolejte nám na číslo: 739 292 921 nebo 732 607 221!

ALcentrum hliníkové zastřešení

 

pristresky banner alcentrum novy telefon

Novinky

Pergola měsíce

hlinikove pergoly eco pristresky hlinikove pergoly profi pristresky hlinikove pergoly deluxe zamena

Hliníkové pergoly & přístřešky pro auta

Vítejte v našem internetovém obchodě! Nabízíme hliníkové pergoly a garážová stání té nejvyšší kvality.

Široká nabídka pergol a garážových stání

Věříme, že si vyberete z naší nabídky hliníkových pergol a přístřešků pro parkovací stání. K dispozici máte 20 rozměrů dostupných v 4 moderních i klasických odstínech.

Proč si vybrat hliníkové zastřešení terasy nebo parkovacího místa?

Zdá se vám dřevěná pergola příliš náročná na údržbu? Pak je hliníková pergola a garážové stání pro vás to pravé, neboť představuje ideální bezúdržbové řešení zastřešení terasy nebo parkovacího místa.

Využijte naší zvýhodněné nabídky montáže zakoupeného hliníkového zastřešení se sníženou sazbou DPH, nebo si pergolu namontujte sami a ušetřete tak více než 10% z její ceny.

Ukázky z realizací hliníkových pergol

Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol

Skvělý čas na stavbu hliníkové zimní zahrady

tn zoom obrazek 653Máte rodinný dům a rádi byste mu dodali něco šmrnc? Chcete si vytvořit místo pro odpočinek a relaxaci a navíc tak rozšířit obytnou plochu vašeho domu?

A co posezení v zahradě plné zeleně i v zimních měsících nebo za nepříznivého počasí? Všechna tato přání Vám dokáže splnit firma Alcentrum s.r.o. prostřednictvím hliníkových zimních zahrad.

Původem rodinná česká firma Alcentrum s.r.o. je dlouholetou jedničkou na trhu s hliníkovými konstrukcemi všeho druhu. Vybrat i u nás můžete z mnoha produktů, ať už jde o právě o hliníkové zimní zahrady, pergoly, altány, garážová stání, zastřešení teras nebo bazénů.

Výhody hliníkových přístřešků

Konstrukce sestavované z hliníkových profilů jsou vyrobeny z kvalitních hliníkových slitin. Tento materiál přináší nespočet výhod, které v současné době uvítá každá moderní rodina.
Jednou z velkých předností hliníkových konstrukcí je dlouhá životnost a velmi malé nároky na údržbu. Zbyde Vám tak mnohem více času, který můžete strávit třeba právě v zimní zahradě. Jistě také oceníte to, že hliníkové konstrukce jsou nehořlavé a velmi odolné vůči povětrnostním podmínkám.

Kdy je nevhodnější doba pro stavbu hliníkové zimní zahrady?

Odpověď je jednoduchá - kdykoliv se pro realizaci rozhodnete.
Hliníkové konstrukce nemají, na rozdíl od jiných materiálů používaných na výrobu takových konstrukcí, žádná omezení a dají se postavit za jakéhokoliv počasí, tedy i zimě.

Naše firma Alcentrum s.r.o. se snaží vyhovět všem svým zákazníkům a každou zakázku řešíme individuálně s ohledem na vaše přání a požadavky. Poskytneme Vám kompletní servis od grafického zpracování hliníkové zimní zahrady, po zaměření konkrétního místa až po samotnou realizaci.

Vybrat si můžete z několika typů hliníkový profilů, stejně tak si můžete zvolit i typ zastřešení zimní zahrady. Střechy se vyrábí z komůrkového polykarbonátu a vybrat si můžete z čirého, mléčného nebo barevného provedení. Další možností je pak skleněná výplň střechy.

Chcete-li vidět vidět výsledky již zrealizovaných zimních zahrad, neváhejte a navštivte naše stránky alcentrum.cz/realizace-hlinikoveho-zastreseni/ a nahlédněte do naší galerie. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte buď prostřednictvím kontaktního formuláře umístěného na našich stránkách, nebo na telefonním čísle 732 607 221.

Věříme, že pokud se rozhodnete pro spolupráci s firmou Alcentrum s.r.o., budete s realizací hliníkové zimní zahrady spokojeni a Váš dům tak dostane skvělý nadčasový vzhled.

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá