Potřebujete poradit? Zavolejte nám na číslo: 739 292 921 nebo 732 607 221!

ALcentrum hliníkové zastřešení

Novinky

Přístřešky pod každý stromeček

tn zoom obrazek 644Zkuste svou rodinu překvapit netradičním vánočním dárek, který nadchne celou rodinu. Hliníkový přístřešek rozhodně potěší každého člena ve vaší rodině. Vánoce už jsou opravdu za dveřmi a vy máte jistě zabalené skoro všechny dárky.

Můžete ale pořídit ještě jeden, klidně ve formě dárkového poukazu, které jsou velmi oblíbené. Společnost ALcentrum, s,r,o, nabízí různé hliníkové přístřešky. Pokud zrovna nevíte jaký přístřešek pořídit, dárkový poukaz je ta správná varianta. Až si jej vaše rodina rozbalí, teprve potom si můžete vybrat z nabízených typů přístřešků. Společnost ALcentrum, s.r.o. nabízí například hliníkové zimní zahrady, parkovací stání, hliníkové pergoly, zahradní altány, přístřešky nad dveře nebo zahradní ploty z hliníku.

Hliníkovým přístřeškem můžete tak na vaší zahradě vytvořit místo pro relaxaci, místo pro letní grilování, nebo ochranný přístřešek pro vaše auto. Každý si najde to své.

Nabídka hliníkových přístřešků

    • Hliníková pergola

Pokud hledáte ochranu pro svou novou terasu, je to právě hliníková pergola od společnosti ALcentrum, s.r.o. Vaše zahrada se může pyšnit novým prvkem, který ji dodá elegantní rozměr. Může si jej užívat opravdu celá rodina. Vybrat si můžete ze 3 různých typů hliníkových pergol. Od nejlevnější varianty ECO, přes vyváženou pergolu PROFI, až po nejluxusnější řadu DELUXE. Vybrat si můžete ze standartních barev nebo za příplatek z barevné stupnice RAL, která nabízí až 200 barevných odstínů.

    • Hliníková pergola

Neméně důležitá je ochrana vašeho vozu. Pořízením parkovacího stání mu prodloužíte jeho životnost. Oproti klasické garáži nemusíte stavět základy, ani pořizovat nákladná garážová vrata. Parkovací stání z hliníku ukryje vaše auto před námrazou, deštěm i sluncem.

    • Hliníková pergola

Rádi pozorujete dění na své zahrádce, ale bohužel vám to zimní měsíce nedovolí? Můžete si pořídit zimní zahradu z hliníku, ve které můžete pohodlně odpočívat i v chladných měsících s šálkem kávy v ruce. Můžete zde nechat přezimovat některé teplomilné rostliny.

    • Hliníková pergola

Velkou výhodou zahradních altánů je to, že nemusí konstrukci kotvit do obvodového pláště domu. Využívají to především klienti, žijící v pasivních domech. Zahradní altán můžete využít buď jako samonosnou pergolu nebo jako přístřešek na auto.

Naše nabídka je rozsáhlá

Skvělý dárek pod stromeček najdete u společnosti ALcentrum, s.r.o. Neváhejtenás kontaktovat, se vším vám ochotně poradí náš vyškolený personál.

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá