Potřebujete poradit? Zavolejte nám na číslo: 739 292 921 nebo 732 607 221!

ALcentrum hliníkové zastřešení

Novinky

Příprava hliníkové pergoly na zimu

slonova kost 9Letní počasí je pomalu u konce a je tedy potřeba připravit nejen vaši zahradu, ale také pergolu, na podzim a zimu.

Řádná údržba před studenými měsíci vám zabezpečí, že na jaře bude vaše pergola jako nová. Jak tedy začít?

Doporučujeme vám využít posledních hezkých dní a udělejte na zahradě pořádek. Máte-li na pergole dřevěnou podlahu a nábytek, pak počítejte s náročnějším ošetřením. Co vás tedy čeká?

 

 

 

 

 

Přestěhujte rostliny

Je mnoho rostlin, které ještě stále kvetou, ale i přesto si je připravte na přestěhování. Důležité je vhodné místo k jejich přezimování. Některé rostliny potřebují k přezimování chlad a tmu, další zase větší teplo a světlo.

Připravte podlahu

    • Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy mohou vlivem venkovního prostředí dostat pořádně zabrat. Jestliže dřevěné podlaze nevěnujete dostatečnou péči, pravděpodobně ztratí původní barvu a začne praskat. Pak může dojít k nákaze dřeva houbou, řasou nebo mechem. Ošetřete ji tedy speciálními přípravky, které povrh nejen vyčistí, ale také ochrání před vlivy počasí.

    • Podlaha z dřevoplastu

Dřevoplastový materiál přináší svému majiteli mnoho výhod. Je hezký jako dřevo a na údržbu jednodušší. Stačí jej pořádně omést a následně omýt mýdlovou vodou, vždy postupujte po směru prkna.

    • Beton, dlažba, kámen

Tyto materiály řádně očistěte od případných mastnot. Stačí voda z hadice. V případě větších nečistot použijte správné přípravky.

Očištění konstrukce pergoly

Také konstrukce hliníkové pergoly potřebuje ošetřit před zimou. Neodepsatelnou výhodou hliníkových pergol je, že je stačí kdykoli omýt proudem vody, nebo vody se saponátem. Hliníkový materiál je ideální do našich povětrnostních podmínek. Ideálně odolává všem vlivům počasí.

Naše hliníkové pergoly jsou ošetřeny komaxitovou barvou. Vybírat můžete z mnoha odstínů ze vzorníku RAL. Skladem držíme celou řadu rozměrů, nicméně vám vyrobíme hliníkovou pergolu dle vašeho přání. Na výběr máte ze tří produktových řad ECO, PROFI a DELUXE.

Pořiďte si i vy bezúdržbovou hliníkovou pergolu

Hliníkové pergoly svým majitelům přináší mnoho výhod, mezi které patří dlouhá životnost, variabilita a rozmanitost. Vyberte si ideální pergolu k vašemu domu. Kontaktujte nás pomocí emailu nebo pomocí kontaktního formuláře. Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku a zodpovíme vaše dotazy.

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá