Potřebujete poradit? Zavolejte nám na číslo: 739 292 921 nebo 732 607 221!

ALcentrum hliníkové zastřešení

Novinky

Výhody přístřešku na auto z hliníku

Rozhodujete se, jestli postavit garáž nebo přístřešek pro auto? U stavby garáže vás odrazuje papírování, běhání po úřadech a finanční náročnost?

Přečtěte si, jaké výhody má přístřešek na auto z hliníku.

Pevná hliníková konstrukce

Aby byl přístřešek pro auto dostatečně pevný a bezpečný, musí být zkonstruován z dostatečně pevného a odolného materiálu. Hliníková konstrukce splňuje všechny tyto požadavky. Je lehká, přesto vysoce stabilní, takže se dá použít k postavení přístřešku pro auto v téměř jakémkoliv rozměru.

Bezúdržbová hliníková konstrukce

Hliníková konstrukce pro přístřešek na auto je téměř bezúdržbová. Pokud nepočítáte případné osprchování vodou z hadice, když už by bylo opravdu nejhůř, tak vám tento přístřešek pro auto bude sloužit a vy se ho nemusíte ani dotknout.

Z výroby jsou hliníkové profily ošetřeny tak, aby odolaly jakýmkoliv povětrnostním podmínkám a zůstaly stále jako nové. Nic nebrousíte a nenatíráte. Jen bezstarostně užíváte.

Odstíny přístřešku pro auto

Pro své zastřešení garážového stání si můžete vybrat ze čtyř odstínů, které budou nejlépe ladit k barvě fasády nebo se vám prostě budou líbit. Odstíny jsou antracit hladký, antracit hrubý, bronz a sněhově bílá.

Výhodou těchto odstínů je to, že jsou natolik univerzální, že opravdu sedí k různým barvám fasády, a přitom představují nadčasový design a moderní vzhled.

Provedení garážového stání

Pro přístřešek na auto nabízíme dvě provedení.

Verze Greenline je finančně dostupná verze hliníkové konstrukce, která se dodává v 15 standardních rozměrech ve sněhově bílé barvě.

Verze Profiline je vyšší řada, kde najdeme 20 standardních rozměrů a výše uvedené čtyři odstíny.

Snadná montáž přístřešku pro auto

Při objednávce hliníkové konstrukce si zvolíte, jestli si přístřešek pro auto necháte smontovat od profesionálů z www.pergola-pristresek.cz , nebo si montáž provedete sami.

Výhodou objednání montáže od profesionálů je finanční úspora, protože v tomto případě vám na celou objednávku budeme účtovat pouze 15% DPH. Tato výše DPH se týká ceny za objednané zboží i ceny za montáž.

Jestliže se rozhodnete smontovat si garážové stání sami, budeme vám účtovat na cenu za objednané zboží 21% DPH a zboží vám zašleme na dobírku.

Objednat přístřešek pro auto na internetu

Jakmile si vyberete provedení, odstín a rozměr přístřešku, můžete si celou konstrukci objednat po internetu.

Chcete-li znát další výhody hliníkové konstrukce pro přístřešek na auto, obraťte se na na naše pracovníky za telefonním čísle 777 176 260 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek