Potřebujete poradit? Zavolejte nám na číslo: 739 292 921 nebo 732 607 221!

ALcentrum hliníkové zastřešení

Novinky

Výhody přístřešku na auto z hliníku

Rozhodujete se, jestli postavit garáž nebo přístřešek pro auto? U stavby garáže vás odrazuje papírování, běhání po úřadech a finanční náročnost?

Přečtěte si, jaké výhody má přístřešek na auto z hliníku.

Pevná hliníková konstrukce

Aby byl přístřešek pro auto dostatečně pevný a bezpečný, musí být zkonstruován z dostatečně pevného a odolného materiálu. Hliníková konstrukce splňuje všechny tyto požadavky. Je lehká, přesto vysoce stabilní, takže se dá použít k postavení přístřešku pro auto v téměř jakémkoliv rozměru.

Bezúdržbová hliníková konstrukce

Hliníková konstrukce pro přístřešek na auto je téměř bezúdržbová. Pokud nepočítáte případné osprchování vodou z hadice, když už by bylo opravdu nejhůř, tak vám tento přístřešek pro auto bude sloužit a vy se ho nemusíte ani dotknout.

Z výroby jsou hliníkové profily ošetřeny tak, aby odolaly jakýmkoliv povětrnostním podmínkám a zůstaly stále jako nové. Nic nebrousíte a nenatíráte. Jen bezstarostně užíváte.

Odstíny přístřešku pro auto

Pro své zastřešení garážového stání si můžete vybrat ze čtyř odstínů, které budou nejlépe ladit k barvě fasády nebo se vám prostě budou líbit. Odstíny jsou antracit hladký, antracit hrubý, bronz a sněhově bílá.

Výhodou těchto odstínů je to, že jsou natolik univerzální, že opravdu sedí k různým barvám fasády, a přitom představují nadčasový design a moderní vzhled.

Provedení garážového stání

Pro přístřešek na auto nabízíme dvě provedení.

Verze Greenline je finančně dostupná verze hliníkové konstrukce, která se dodává v 15 standardních rozměrech ve sněhově bílé barvě.

Verze Profiline je vyšší řada, kde najdeme 20 standardních rozměrů a výše uvedené čtyři odstíny.

Snadná montáž přístřešku pro auto

Při objednávce hliníkové konstrukce si zvolíte, jestli si přístřešek pro auto necháte smontovat od profesionálů z www.pergola-pristresek.cz , nebo si montáž provedete sami.

Výhodou objednání montáže od profesionálů je finanční úspora, protože v tomto případě vám na celou objednávku budeme účtovat pouze 15% DPH. Tato výše DPH se týká ceny za objednané zboží i ceny za montáž.

Jestliže se rozhodnete smontovat si garážové stání sami, budeme vám účtovat na cenu za objednané zboží 21% DPH a zboží vám zašleme na dobírku.

Objednat přístřešek pro auto na internetu

Jakmile si vyberete provedení, odstín a rozměr přístřešku, můžete si celou konstrukci objednat po internetu.

Chcete-li znát další výhody hliníkové konstrukce pro přístřešek na auto, obraťte se na na naše pracovníky za telefonním čísle 777 176 260 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá