Potřebujete poradit? Zavolejte nám na číslo 739 292 921 nebo 732 607 221!

ALcentrum hliníkové zastřešení

Novinky

Výhody hliníkové pergoly

Rozhodli jste se pro koupi hliníkové pergoly, ale rádi byste se dočetli ještě o výhodách přístřešků z hliníku, abyste se opravdu přesvědčili, že je vaše volba správná. Právě pro Vás jsme sepsali tento článek. Pořízením tohoto mezičlánku mezi domem a zahradou nebudete určitě litovat.

Chcete si užívat volného času a relaxovat u šálku kávy nebo posedět s přáteli, i když je venku nepříznivé počasí? Správnou volbou je zatřešení terasy přístřeškem z hliníkových profilů. Bojíte se ale, že si přiděláte další spoustu práce s péči a ošetřováním? Vaše obavy hoďte za hlavu! Hliníková pergola nebo přístřešek je bez starostí, nemusíte se o něj nijak zvlášť starat.

Hlavní výhody hliníkové pergoly

  • Dlouhá životnost - hliníkové profily, které tvoří přístřešky, mají dlouhou životnost
  • Bezúdržbové řešení - k ošetření Vám postačí hadice s vodou, nečeká Vás žádné dlouhé natírání či napouštění olejem
  • Ideální prostor - hliníková pergola Vám poslouží nejen pro odpočinek a relaxaci, ale také pro posezení s přáteli nebo sport
  • Ochrana terasy - už se nebudete muset bát o svou terasu při nepříznivém počasí
  • Moderní vzhled - elegantní řešení pro vaši zahradu

Díky mnohaletým zkušenostem Vám můžeme nabídnout několik barevných provedení a různé rozměry hliníkové pergoly. Stačí se jen vybrat dle vašich potřeb a požadavků.

Zvažujete stavbu garáže? Máme pro Vás jednodušší řešení v podobě garážového stání. Nejen že ušetříte spoustu času při stavbě, ale také uspoříte mnoho peněz, které jste našetřili. Hliníkové garážové stání má nízké pořizovací náklady. A zbytek našetřených peněz, které jste uspořili, můžete koupit kvalitní zahradní nábytek.

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek