Potřebujete poradit? Zavolejte nám na číslo: 739 292 921 nebo 732 607 221!

ALcentrum hliníkové zastřešení

Novinky

Možnosti zastřešení terasy

Chcete si zastřešit terasu a rozhodujete se zda pořídit markýzu nebo pergolu? Ptáte se, jaký je rozdíl mezi markýzou a pergolou?

Markýza

Markýza je původně protisluneční látková ochrana, nyní díky nepromokavým materiálům i ochrana před deštěm. Umisťovaná nad oknem, terasou, balkonem, venkovním posezením kaváren a podobně. Je buď pevná (pro zastínění oken) nebo výsuvná (nad balkony a terasy).
Ovládání markýzi je docíleno otáčením kliky s převodovkou nebo pomocí elektromotoru.

Pergola

Zahradní pergola je lehká zastřešená stavba zabezpečující ochranu před sluncem a deštěm. Pergola je zhotovovaná buď ze dřeva nebo kovových či hliníkových profilů.
Mimo klasických pergol na zakázku jsou vyráběny i typizované pergolové systémy k sestavení svépomocí či přístřešky pro parkovací stání.

Vybrali jste si stabilní zastřešení terasy, kterému nebude vadit ani slunce, ani déšť a ani vítr? Nechcete mít starosti s údržbou zastřešení terasy, protože chcete jenom odpočívat a mít čas pro rodinu a přátele?
V tom případě je pro Vás nejlepším řešením pořízení pergoly z hliníkových profilů.

Vlastnosti hliníkových pergol

Hliníková pergola se vryje do Vašeho srdce nejen pro tyto vlastnosti:

  • hliníková pergola je naprosto bezúdržbová
  • získáte zastřešený prostor pro relaxaci či posezení s přáteli
  • hliníkové profily mají neomezenou životnost
  • ochráníte terasu před povětrnostními vlivy
  • dodáte své zahradě luxusní a moderní vzhled

V našem internetovém obchodě pergola-pristresek.cz máte možnost objednat si pergolu jak s profesionální montáží či bez montáže. Máme pro Vás v nabídce hliníkové pergoly dle Vašich potřeb a požadavků.

Neváhejte si zavolat o podrobnější informace o hliníkových pergolách nám na telefonní číslo 777 176 260 nebo si zastřešení své terasy ihned objednejte.

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá