Potřebujete poradit? Zavolejte nám na číslo: 739 292 921 nebo 732 607 221!

ALcentrum hliníkové zastřešení

Novinky

Je třeba hliníkovou pergolu zazimovat?

Pořídili jste si v létě hliníkovou pergolu z internetového obchodu pergola-pristresek.cz a nyní se zamýšlíte, zda je třeba nějak tuto pergolu zazimovat?

Hliníková pergola nevyžaduje zazimování

Zahradní hliníková pergola je vyrobena z kvalitních hliníkových profilů ošetřených práškovou vypalovací barvou, spojovací části jsou nerezové a zastřešení z komůrkového polykarbonátu s UV filtrem. Všechny tyto materiály jsou velice odolné proti povětrnostním vlivům s velice dlouhou životností, tudíž není třeba nijak zahradní hliníkovou pergolu zazimovávat.
Koupili jste si velice dobrý výrobek a jistě bude dobře sloužit Vaší rodině velice dlouhou dobu nejen k odpočinku, ale i k posezení s přáteli či ke hrám Vašich dětí.

Další sortiment e-shopu pergola-pristresek.cz

Náš internetový obchod pergola-prisresek.cz nabízí nejen hliníkové pergoly, ale i:

  • přístřešky pro parkovací stání
  • zimní zahrady

Přístřešky pro parkovací stání

Garážová stání z hliníkových profilů jsou funkční, dobře vypadají a jsou vzdušné.
Ochrání spolehlivě Vaše auto nejen před deštěm a sněhem, ale i proti nadměrným slunečním paprskům díky použitému materiálu na zastřešení, kterým je komůrkový polykarbonát s UV filtrem.

Parkovací stání nabízíme ve dvou provedeních:

  • GREENLINE – ekonomicky příznivější
  • PROFILINE – ekonomicky náročnější, ale jistě uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky

Zimní zahrady z hliníkových profilů

Účel zimní zahrady je především rozšíření obytného prostoru, který bude všem sloužit po celý rok, za každého počasí, nejen k odpočinku, či k posezení s přáteli, ale poslouží i k pěstování teplomilných rostlin nebo k zastřešení bazénu. Výborná tepelná izolace prosklených stěn zimní zahrady zabraňuje úniku tepla a tím se ušetří i za topení.

Máte jakékoliv dotazy týkající se hliníkové pergoly a jejího zazimování nebo se chcete zeptat na další výrobky našeho e-shopu? Pak nás neváhejte kontaktovat! Jsme tu pro Vás!

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá