Potřebujete poradit? Zavolejte nám na číslo: 739 292 921 nebo 732 607 221!

ALcentrum hliníkové zastřešení

Novinky

Jarní úklid zahrnuje i kontrolu matrací po zimě

Pokud chcete, aby k vám jaro proudilo všemi směry, je potřeba na jaře dům důkladně po zimě vyčistit. V praxi to znamená, že začnete pěkně od podlahy a krabice od dárků, co jste strčili v prosinci pod postel, řádně vyhodíte do kontejneru. Není to určitě jediná věc, kterou jste skladovali pod postelí. Zbytky vánočního papíru, spacáky, nafukovací matraci na vodu (ani dál nemusíme jmenovat, všichni víme, o čem je řeč). Rozhodující je, jestli tím vším netrpěla vaše matrace. Podívejte se na ní ze všech stran i zespodu, když už budete u toho úklidu. Jarní slunce jí jistě ve vašich oknech uvítá.

To samé udělejte i s pokrývkami a polštáři, znovu si povlečte, protože se tu práší. Jestli se vám na matraci něco nezdá, odvezte jí raději na chalupu, kde jí už vlhko zřejmě tolik neuškodí a vy si pořiďte matrace nové. Vaše rošty chtějí mít na sobě pěkné kousky matrací. Matrace 90x200 je svým rozměrem pro spánek ideální. Člověk se na ní pohodlně vyspí a po ránu i částečně protáhne. Váš generální úklid tímto však nekončí, je také důležité důkladně prolézt každý růžek a sklepnout i tu nejmenší pavučinku a důkladně vytřít. Nezapomeňte i na úklid pergoly, na které budete trávit v jarních a letních měsících spoustu času.

V zimě jste určitě tak precizně neuklízela, protože vám byla zima, když jste otevřela okno. Jen jste občas zametla, vytřela a povlékla. Jaro je dobrá doba k tomu, abyste si vyčistila nejen každý roh v místnosti, ale i se podívala do svého šatníku. Není čas na změnu? Ložnice se tak dostane pod váš drobnohled a konečně si uvědomíte, že byste mohla třeba spát lépe - matrace 90x200, vám přinese potřebný komfort. Nabízíme jich navíc spoustu druhů, stačí navštívit náš e-shop a vybrat si z mnoha provedení, akcí a barev. Klidně si k ní objednejte i motorový rošt nebo nové povlečení. Kompletní nová postel včetně matrace 90x200, vám udělá radost. Roli hraje i vzdušnost, která umožní matraci odspodu dýchat. Už si dejte pozor, co dáváte pod postel a raději nechte tyto prostory volné.

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá