Potřebujete poradit? Zavolejte nám na číslo 739 292 921 nebo 732 607 221!

ALcentrum hliníkové zastřešení

Novinky

Jak připravit zahradní pergolu na zimu

Každý, kdo má na terase dřevěnou pergolu, se v září šplhá po žebříku, brousí, natírá, šroubuje a čistí. To proto, že zima dá dřevěným pergolám pěkně zabrat a je třeba je na zimu připravit. Kdo si ovšem pořídil hliníkovou pergolu, tak si ani nevšimne, že se blíží zima, protože s údržbou nemá žádnou starost a ještě si může pod pergolou posedět.

Příprava pergoly na zimu

Jen představte, co všechno musíte nakoupit a zřídit, než napadne první sníh a začne pokrývat vaši dřevěnou pergolu. Různé impregnace, lazury, nové štětce, ředidla... A jakmile sníh na jaře zase roztaje, je třeba celou dřevěnou konstrukci zkontrolovat, jestli přeci jenom nenadělal sníh nějakou škodu.

Hliníková pergola v zimě

S hliníkovou pergolou vás nic takového nemůže potkat. Protože je pergola z hliníku naprosto bezúdržbová, můžete místo natírání věnovat čas sobě, rodině, přátelům nebo odpočinku!

Na hliníkovou pergolu nepůsobí déšť, sníh ani kroupy. Profily z hliníku jsou ošetřeny práškovou barvou KOMAXIT a již z výroby jsou v takové konečné úpravě, která nevyžaduje další ošetření a údržbu při užívání.

Přístřešky a pergoly z hliníku jsou zastřešeny, takže vám v zimě slouží jako ochrana před sněhem nebo deštěm.

Zastřešení terasy z hliníkových profilů

Váháte, jaký styl zvolit k zastřešení terasy? S hliníkovou pergolou nešlápnete vedle, protože působí moderně a vzdušně. Svým typickým designem nenarušuje okolí domu a leckdy dá vyniknout architektonickým detailům u moderní stavby.

Garážové stání z hliníku

Jestliže nebude trpět hliníková pergola vlivem sněhu a deště, nemusí trpět ani váš vůz. Pořiďte mu garážové stání a ochráníte svůj automobil před deštěm, kroupami a sněhem.

Objednat hliníkovou pergolu před zimou

Pokud plánujete zastřešení terasy, ale obáváte se každoročního udržování pergoly, objednejte si hliníkovou pergolu v eshopu Pergola-Přístřešek.cz a my vám zašleme cenou nabídku, na základě které se rozhodnete.

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek