Potřebujete poradit? Zavolejte nám na číslo: 739 292 921 nebo 732 607 221!

ALcentrum hliníkové zastřešení

Novinky

Jak na lité podlahy v domě

Renovujete, stavíte a stále nevíte, jakou podlahu si vybrat? I když se Vám může na první pohled zdát, že jsou lité podlahy nákladné a pracné, opak je pravdou. Obraťte se na nás, poradíme Vám a ZDARMA pro Vás zpracujeme cenovou nabídku.

Podlahy patří k nejvíce namáhaným plochám v interiéru, a proto je důležité, aby byly velmi kvalitně provedeny. Doba, kdy hledáte, čím podložit lednici nebo nábytek, je naštěstí dávno pryč a tento problém již nemusíte řešit. Vyzkoušejte moderní technologii litých podlah.

Zhotovujeme anhydritové podlahy nebo cementové podlahy. Jejich přední výhodou je to, že jsou rychle hotové a dokonale rovné, lze na ně tedy přímo pokládat dlažbu, koberec, PVC nebo plovoucí podlahu.

Uvažujete o podlahovém topení?

Pak je pro Vás anhydritová podlaha ideální volbou. Naopak cementové podlahy se volí hlavně tam, kde je trvale mokré nebo vlhké prostředí, jako jsou koupelny, pergoly nebo bazény.

Lité podlahy realizujeme již od roku 2005 po celé České republice a v tomto oboru jsme profesionálové, proto neváhejte a oslovte nás. Využijte našich zkušeností, odbornosti a individuálního přístupu! Kontaktujte nás ještě dnes. Rádi s Vámi probereme Vaše konkrétní požadavky a poskytneme naše služby.

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá