Potřebujete poradit? Zavolejte nám na číslo: 739 292 921 nebo 732 607 221!

ALcentrum hliníkové zastřešení

Kryté garážové stání pro váš automobil

nove3Snad každý majitel automobilového mazlíčka si přeje mít jej ukrytého pěkně v garáži, kde je v bezpečí před povětrnostními podmínkami. A musí to být opravdu hned zděná garáž? K ochraně vaše automobilu spolehlivě pomůže také vysoce praktické garážové stání.

Číst dál...

Bezúdržbové hliníkové přístřešky pro vás

slonova kost 11Chcete si konečně pořídit ke svému novému domu nějaký ten hliníkový přístřešek? Jen se nemůžete rozhodnout který? Sháníte spolehlivého výrobce, který bude naslouchat vašim přáním a dodá vám kvalitní hliníkový přístřešek přesně pro vás? Dovolte nám se představit.

Číst dál...

Vynikající cena hliníkových pergol

hlinikova pergola terasa malaPaní zima je pomalu, ale jistě za námi a čeká nás už jen příjemné jarní počasí s příjemným sluníčkem. Ani se nenadějeme a budeme opět pracovat na své zahrádce, na které je počátkem jara spoustu práce.

Číst dál...

Naplánujte si sezónu s novým přístřeškem

slonova kost 4V těchto krásných dnech začínáme trávit více času venku a už nás to táhne na naši zahrádku. Určitě také přemýšlíte, jak byste si ji zvelebili a vytvořili si nějaký příjemný kout, kde budete moci odpočívat a kochat se pohledem do své zahrady.

Číst dál...

Zaparkujte svůj vůz pod hliníkový přístřešek

garazove staniNemůžete si dovolit zděnou garáž pro svého automobilového miláčka, buď na to nemáte u svého domu dostatek místa, nebo je to nad váš finanční rozpočet? Máme pro vás ideální tip, v podobě garážového stání z hliníku od společnosti ALcentrum, s.r.o..

Číst dál...

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek