Potřebujete poradit? Zavolejte nám na číslo: 739 292 921 nebo 732 607 221!

ALcentrum hliníkové zastřešení

Vynikající cena hliníkových pergol

hlinikova pergola terasa malaPaní zima je pomalu, ale jistě za námi a čeká nás už jen příjemné jarní počasí s příjemným sluníčkem. Ani se nenadějeme a budeme opět pracovat na své zahrádce, na které je počátkem jara spoustu práce.

Číst dál...

Naplánujte si sezónu s novým přístřeškem

slonova kost 4V těchto krásných dnech začínáme trávit více času venku a už nás to táhne na naši zahrádku. Určitě také přemýšlíte, jak byste si ji zvelebili a vytvořili si nějaký příjemný kout, kde budete moci odpočívat a kochat se pohledem do své zahrady.

Číst dál...

Zaparkujte svůj vůz pod hliníkový přístřešek

garazove staniNemůžete si dovolit zděnou garáž pro svého automobilového miláčka, buď na to nemáte u svého domu dostatek místa, nebo je to nad váš finanční rozpočet? Máme pro vás ideální tip, v podobě garážového stání z hliníku od společnosti ALcentrum, s.r.o..

Číst dál...

Přístřešky pod každý stromeček

tn zoom obrazek 644Zkuste svou rodinu překvapit netradičním vánočním dárek, který nadchne celou rodinu. Hliníkový přístřešek rozhodně potěší každého člena ve vaší rodině. Vánoce už jsou opravdu za dveřmi a vy máte jistě zabalené skoro všechny dárky.

Číst dál...

Hliníková zimní zahrada jako dárek k Vánocům

jidelnaZahrádkářská sezona už skončila a pro milovníky rozkvetlých zahrad nastává dlouhé zimní období. Co byste řekli na to, kdyby se čekání na jaro dalo zkrátit a zároveň byste si nadělili originální dárek k Vánocům?

Číst dál...

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek