Potřebujete poradit? Zavolejte nám na číslo: 739 292 921 nebo 732 607 221!

ALcentrum hliníkové zastřešení

Garážové stání. Skvělý vánoční dárek k vašemu domu i na chalupu

nove3Chcete na vánoce překvapit svou rodinu a pořídit ji velký a přesto praktický dárek? Hliníkové garážové stání se může stát ideální vánočním dárkem. Věřte, že vás překvapí svými možnostmi a různorodým využitím.

Číst dál...

Moderní hliníkové garážové stání pro vaše auto

garazove staniCo si budeme nalhávat, garážované auto vydrží svému majiteli mnohem delší čas, než to, které stojí bez ochrany. Jestliže se rozhodujte zda si objednat hliníkové garážové stání ještě letos v létě, pak rozhodně neváhejte.

Číst dál...

Zimní zahrada slouží v létě stejně jako v zimě

tn zoom obrazek 660Tradiční využití zimní zahrady je přezimování exotických případně choulostivých rostlin. Velmi často jsou však využívány jako místo pro setkávání rodiny s přáteli, ale také jako vhodný prostor pro sport či relaxaci.

Číst dál...

Bezúdržbové hliníkové přístřešky, které vám budou dělat radost

tn zoom obrazek 660Spolčenost ALcentrum, s.r.o. dodává na český trh kvalitní hliníkové přístřešky, které se díky své universálnosti hodí prakticky k jakékoliv stavbě.

Číst dál...

Pergola, přístřešek nebo altán?

bronz3Vlastníte dům se zahradou, ale k maximální spokojenosti vám chybí příjemné posezení, které vás ochrání před přímým sluncem nebo deštěm? Chcete si i za letního deštíku užít posezení s přáteli a rodinou, ogrilovat si dokonalou večeři a nenechat se zahnat domů rozmary počasí?

Číst dál...

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá