Potřebujete poradit? Zavolejte nám na číslo: 739 292 921 nebo 732 607 221!

ALcentrum hliníkové zastřešení

Přístřešky pod každý stromeček

tn zoom obrazek 644Zkuste svou rodinu překvapit netradičním vánočním dárek, který nadchne celou rodinu. Hliníkový přístřešek rozhodně potěší každého člena ve vaší rodině. Vánoce už jsou opravdu za dveřmi a vy máte jistě zabalené skoro všechny dárky.

Číst dál...

Hliníková zimní zahrada jako dárek k Vánocům

jidelnaZahrádkářská sezona už skončila a pro milovníky rozkvetlých zahrad nastává dlouhé zimní období. Co byste řekli na to, kdyby se čekání na jaro dalo zkrátit a zároveň byste si nadělili originální dárek k Vánocům?

Číst dál...

Kvalitní hliníkové přístřešky můžete očekávat od společnosti ALcentrum

nove3Znáte české přísloví zlaté české ručičky? Společnost ALcentrum, s.r.o. je českou firmou, která se může chlubit stovkami spokojených zákazníků.

Číst dál...

Dokážeme sladit hliníkový přístřešek s vaším domem

tn zoom obrazek 653Rádi byste si pořídili ke svému domu nějakou novou dominantu, aby vaše zahrada získala nový rozměr? Podzimní práce na zahradě máte již pomalu za sebou, ale nechce se vám jen sedět doma u televize v chladném počasí?

Číst dál...

Realizace hliníkových přístřešků

tn zoom obrazek 665Plánujete u svého domu velké změny, jen stále nevíte kde začít? Předělat záhonky, postavit nový domeček na nářadí nebo si konečně pořídit tu vysněnou pergolu a být tak ukrytý před silným sluníčkem v letním horku?

Číst dál...

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek