Potřebujete poradit? Zavolejte nám na číslo: 739 292 921 nebo 732 607 221!

ALcentrum hliníkové zastřešení

Dokážeme sladit hliníkový přístřešek s vaším domem

tn zoom obrazek 653Rádi byste si pořídili ke svému domu nějakou novou dominantu, aby vaše zahrada získala nový rozměr? Podzimní práce na zahradě máte již pomalu za sebou, ale nechce se vám jen sedět doma u televize v chladném počasí?

Číst dál...

Realizace hliníkových přístřešků

tn zoom obrazek 665Plánujete u svého domu velké změny, jen stále nevíte kde začít? Předělat záhonky, postavit nový domeček na nářadí nebo si konečně pořídit tu vysněnou pergolu a být tak ukrytý před silným sluníčkem v letním horku?

Číst dál...

Hliníkové přístřešky s profesionální montáží zdarma

slonova kostPřemýšlíte o tom, jak zvelebit zahradu u svého rodinného domu? Potřebujete zastřešit parkovací stání nebo bazén. Chcete si vytvořit zimní zahradu? Stále hledáte firmu, která by Vám nabídla jednoduché, funkční a kvalitní řešení?

Číst dál...

Vzdušné hliníkové garážové stání

garazove staniPořídili jste si nové auto a přemýšlíte, jak ho budete parkovat? Nechcete stavět garáž, ale zároveň chcete, aby bylo auto nějak chráněné?

Číst dál...

Elegantní dominanta - hliníkový přístřešek

svetledrevoRádi byste si pořídili něco nového k vašemu domu? Může to být například přístřešek nad dveře, parkovací stání nebo pergola? Společnost , s.r.o. nabízí svým klientům hliníkové přístřešky pro různá využití.

Číst dál...

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek