Potřebujete poradit? Zavolejte nám na číslo: 739 292 921 nebo 732 607 221!

ALcentrum hliníkové zastřešení

Pro zahradní pohodu si dopřejte kvalitní hliníkový přístřešek

bronz3Udělejte sobě i rodině radost a pořiďte si na svou zahradu jeden z hliníkových přístřešků, které pro vás vyrobí společnost ALcentrum, s.r.o. V období od jara do podzimu pod takovým přístřeškem můžete trávit většinu volného času a netroufne si na vás žádné nepříjemné počasí.

Číst dál...

Zimní zahrada - nový prostor pro bydlení v srdci zahrady

tn zoom obrazek 660Zimní zahrada je dlouhá desetiletí využívána hodně způsoby. Někdo využívá zimní zahradu pro odpočinek a relaxaci, jiný využil zastřešení v podobě zimní zahrady pro zastřešení bazénu, jiný v ní pěstuje cizokrajné rostliny a nechává přezimovat květiny.

Číst dál...

Léto pod hliníkovou pergolou – dobře strávená dovolená v klidu domova

IMG 0337Letní teploty jsou v plném proudu. Díky pandemii mnoho z nás zvažuje, zda a kam vyrazit na dovolenou. Co takhle zůstat na své zahradě a vychutnat si letos dovolenou doma?

Číst dál...

Kryté garážové stání pro váš automobil

nove3Snad každý majitel automobilového mazlíčka si přeje mít jej ukrytého pěkně v garáži, kde je v bezpečí před povětrnostními podmínkami. A musí to být opravdu hned zděná garáž? K ochraně vaše automobilu spolehlivě pomůže také vysoce praktické garážové stání.

Číst dál...

Bezúdržbové hliníkové přístřešky pro vás

slonova kost 11Chcete si konečně pořídit ke svému novému domu nějaký ten hliníkový přístřešek? Jen se nemůžete rozhodnout který? Sháníte spolehlivého výrobce, který bude naslouchat vašim přáním a dodá vám kvalitní hliníkový přístřešek přesně pro vás? Dovolte nám se představit.

Číst dál...

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá

Captcha code Změnit obrázek