Potřebujete poradit? Zavolejte nám na číslo: 739 292 921 nebo 732 607 221!

ALcentrum hliníkové zastřešení

Novinky

Naplánujte si sezónu s novým přístřeškem

slonova kost 4V těchto krásných dnech začínáme trávit více času venku a už nás to táhne na naši zahrádku. Určitě také přemýšlíte, jak byste si ji zvelebili a vytvořili si nějaký příjemný kout, kde budete moci odpočívat a kochat se pohledem do své zahrady.

Máme pro vás ideální řešení, a tím je nový hliníkový přístřešek. Můžete si vybrat z různých druhů, jde především o hliníkové pergoly, zahradní altány, zimní zahrady, parkovací stání nebo přístřešek nad dveře.

Jsme výrobcem a dodavatelem v jednom. ALcentrum, s.r.o. je česká spolehlivá firma, a leží nám na srdci pouze spokojenost zákazníků, kteří se pak k nám rádi vracejí.

Objednáte-li si nějaký hliníkový přístřešek, pak u nás máte konzultaci a zaměření projektu zdarma. U některých variant držíme hliníkové přístřešky skladem, takže vám jej rádi dodáme do 3 dnů od objednání. Pro své klienty nabízíme možnost profesionální montáže nebo si můžete přístřešek sami sestavit pomocí instruktážního DVD.

Typy hliníkových přístřešků

    • Hliníková pergola

Máte u svého domu postavenou terasu, na kterou nesmí ani pršet, ani svítit sluníčko? Je z nějakého materiálu, který musí být pod neustálou ochranou? Zastřešte svou terasu hliníkovou pergolou, která jí poskytne ochranu. Hliníkové pergoly nabízíme ve 3 různých variantách, barvu konstrukce můžete sladit s barvou plastových oken.

    • Hliníková garážová stání

I váš automobilový miláček si zaslouží ochranu v podobě garážového stání. Vy nemusíte v zimních měsících odhrabovat sníh z vozu nebo škrabat auto, když spěcháte do práce. Auto bude pod neustálou ochranou a prodloužíte mu tak jeho živostnost.

    • Hliníková zimní zahrada

I v chladných měsících se můžete kochat pohledem do své zahrady. Stačí k již stávající pergola postavit zimní zahradu a máte nový designový kousek, který vám bude sloužit i v zimě.

    • Zahradní altány

Jste majiteli pasivních domů, do kterých se nesmí kotvit žádná konstrukce? Máme pro vás šetrnější řešení, a tím je samonosný zahradní altán, který se nemusí kotvit do obvodového pláště domu.

    • Hliníkový přístřešek nad dveře

Váš vchod dostane nový rozměr s novým hliníkovým přístřeškem, který ho elegantně dozdobí a vás ochrání před případným deštěm, než najdete klíče od domu v tašce.

Vyberte si nový hliníkový přístřešek

Vyberte si jakýkoliv hliníkový přístřešek od společnosti ALcentrum, s.r.o. Rádi vám pomůžeme s výběrem, neváhejte nás kontaktovat.

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá