Potřebujete poradit? Zavolejte nám na číslo: 739 292 921 nebo 732 607 221!

ALcentrum hliníkové zastřešení

Novinky

Hliníkové přístřešky v provedení ECO již za 20 385 korun

slonova kost 9Chcete na svoji zahradu přístřešek či pergolu? Potřebujete zastřešit terasu, parkovací stání nebo třeba bazén? Máte omezené finanční možnosti a přitom hledáte tu nejlepší kvalitu?


Všechny tyto vlastnosti splňuje hliníkový přístřešek z modelové řady ECO od společnosti Alcentrum s.r.o., který pořídíte kompletně již za neuvěřitelných 20385 Kč.

Alcentrum s.r.o. - hliníkové přístřešky

Realizací hliníkových konstrukcí se společnost Alcentrum s.r.o. zabývá již od roku 2008. Na českém trhu jsme si za více než deset let našeho působení vytvořili pevné místo. Klademe důraz na kvalitně odvedenou profesionální práci, lidský přístup i ceny.
Společnost Alcentrum s.r.o. nabízí hliníkové konstrukce k širokému využití. Ať už jde o hliníkové přístřešky, pergoly, zahradní altány, zimní zahrady, zastřešení garážového stání nebo bazénu.

Ke každé zakázce přistupujeme zcela individuálně a společně s Vámi se snažíme najít optimální řešení Vašich požadavků.

A proč právě hliníkový přístřešek?

Kvalitní hliníkové slitiny, ze kterých jsou konstrukce vyráběny, v sobě skrývají řadu velkých výhod.  Hliníkové přístřešky jsou téměř bezúdržbové a mají velmi dlouhou životnost. Dalšími výhodami jsou: barevná stálost, odolnost vůči povětrnostním podmínkám a nehořlavost. Jistě oceníte i nízké pořizovací náklady. Hliníkový přístřešek v provedení ECO můžete získat již od 20 385 Kč.

3 modelové řady hliníkových přístřešků

Společnost Alcentrum s.r.o. se snaží vyhovět požadavkům všech našich zákazníků. Proto Vám nabízíme hned několik variant hliníkových přístřešků.

Vybrat si můžete ze třech modelových řad – ECO, PROFI a DELUXE. K dispozici Vám jsou i hliníkové přístřešky vyrobené na míru. Hliníkové přístřešky základní řady ECO jsou navrženy pro ty uživatele, kteří hledají kvalitní výrobek za rozumnou cenu. Zvolit si můžete z 15 rozměrů a ze dvou barevných odstínů vzorníku RAL (bílá RAL 9010 a antracit RAL 7016). Celá konstrukce je zastřešena kvalitním čirým nebo mléčným polykarbonátem.

Montáž hliníkové konstrukce můžete svěřit do rukou našich odborníků. Pokud ale chcete ušetřit další peníze, přístřešek Vám dodáme ve formě stavebnice a smontovat si ho můžete svépomocí. Montáž je opravdu jednoduchá a hravě ji zvládnou 2 osoby. Pokud byste rádi viděli, jak hliníkové přístřešky ECO vypadají v reálu, navštivte stránky a podívejte se do galerie našich již zrealizovaných zakázek.

V případě jakýchkoliv otázek nás kontaktujte na telefonních číslech 739 292 921 nebo 732 607 221. Využít také můžete kontaktní formulář. Vaše dotazy rádi zodpovíme a se vším poradíme.

Dopřejte si kvalitní hliníkový přístřešek ECO za bezkonkurenčních 20 385 Kč od společnosti Alcentrum s.r.o..

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá