Potřebujete poradit? Zavolejte nám na číslo: 739 292 921 nebo 732 607 221!

ALcentrum hliníkové zastřešení

 

pristresky banner alcentrum novy telefon

Novinky

Pergola měsíce

hlinikove pergoly eco pristresky hlinikove pergoly profi pristresky hlinikove pergoly deluxe zamena

Hliníkové pergoly & přístřešky pro auta

Vítejte v našem internetovém obchodě! Nabízíme hliníkové pergoly a garážová stání té nejvyšší kvality.

Široká nabídka pergol a garážových stání

Věříme, že si vyberete z naší nabídky hliníkových pergol a přístřešků pro parkovací stání. K dispozici máte 20 rozměrů dostupných v 4 moderních i klasických odstínech.

Proč si vybrat hliníkové zastřešení terasy nebo parkovacího místa?

Zdá se vám dřevěná pergola příliš náročná na údržbu? Pak je hliníková pergola a garážové stání pro vás to pravé, neboť představuje ideální bezúdržbové řešení zastřešení terasy nebo parkovacího místa.

Využijte naší zvýhodněné nabídky montáže zakoupeného hliníkového zastřešení se sníženou sazbou DPH, nebo si pergolu namontujte sami a ušetřete tak více než 10% z její ceny.

Ukázky z realizací hliníkových pergol

Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol

Hliníkové přístřešky pro mnoho generací

tn zoom obrazek 665Společnost ALcentrum, s.r.o. byla založena již v roce 2008 jako rodinná firma. Vyrábí velmi kvalitní a odolné hliníkové konstrukce, které mají spoustu využití. Hliníkové slitiny jsou bezúdržbové, mají dlouhou životnost a jejich cena není příliš vysoká.


Vyrábíme především tyto hliníkové přístřešky: hliníkové pergoly, hliníková garážová stání, hliníkové zimní zahrady, zahradní altány, přístřešky nad dveře nebo hliníkové ploty.

Pro své zákazníky poskytujeme zaměření a konzultaci zdarma v místě, které si sami zvolíte. Od vaší objednávky jsme schopni dodat hliníkový přístřešek do 3 týdnů. V ceně poskytujeme také montáž od našich profesionálů. Jsme český výrobce i dodavatel v jednom. Pokud si u nás objednáte hliníkovou konstrukci nad 50 000 Kč, budete mít dopravu zdarma.

Jaké hliníkové přístřešky u nás můžete pořídit?

  • Hliníkové pergoly

Ochrana vaší terasy je velmi důležitá, především pro ty, co mají terasu sestavenou z nějakého choulostivého dřeva. Budete se moci schovat v létě do stínu příjemného posezení, plánovat rodinné akce nebo grilování s přáteli a nebude vás trápit proměnlivé počasí.

  • Hliníková garážová stání

Pokud chcete ochránit vaše auto před kroupami, sněhem nebo ostrými paprsky, pořiďte mu garážové stání z hliníku, které ho dokonale ochrání.

  • Hliníkové zimní zahrady

Zimní zahradu lze postavit přímo k hliníkové pergole. Rozšíříte tím tak svůj obytný prostor, který budete moci využívat pro pěstování teplomilných rostlin nebo pro posezení u kávičky a relaxaci.

  • Zahradní altány

Pokud si nepřejete hliníkovou konstrukci kotvit do obvodového zdiva, je právě pro vás ideální zahradní samonosný altán. Je vhodný především pro pasivní domu.

  • Hliníkový přístřešek nad dveře

Také vám trvá delší čas než z kabelky nebo z kapsy u kalhot vydolujete klíče od baráku a mezitím moknete před vchodem? Pořiďte si hliníkový přístřešek nad dveře a klíče od domu budete hledat v suchu, navíc získáte nový designový doplněk pro vstup do vašeho domu.

  • Hliníkový plot

Chcete-li mít dostatek soukromí a vašemu objektu dopřát elegantní plot, pořiďte si plot hliníkový, který je odolný a má dlouhou životnost.

Vybere si u nás opravdu každý

Stále se nemůžete rozhodnout, který hliníkových přístřešků si zvolit? Chcete se optat na určitý typ hliníkové pergoly? Neváhejte nás kontaktovat.

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá