Potřebujete poradit? Zavolejte nám na číslo: 739 292 921 nebo 732 607 221!

ALcentrum hliníkové zastřešení

 

pristresky banner alcentrum novy telefon

Novinky

Pergola měsíce

hlinikove pergoly eco pristresky hlinikove pergoly profi pristresky hlinikove pergoly deluxe zamena

Hliníkové pergoly & přístřešky pro auta

Vítejte v našem internetovém obchodě! Nabízíme hliníkové pergoly a garážová stání té nejvyšší kvality.

Široká nabídka pergol a garážových stání

Věříme, že si vyberete z naší nabídky hliníkových pergol a přístřešků pro parkovací stání. K dispozici máte 20 rozměrů dostupných v 4 moderních i klasických odstínech.

Proč si vybrat hliníkové zastřešení terasy nebo parkovacího místa?

Zdá se vám dřevěná pergola příliš náročná na údržbu? Pak je hliníková pergola a garážové stání pro vás to pravé, neboť představuje ideální bezúdržbové řešení zastřešení terasy nebo parkovacího místa.

Využijte naší zvýhodněné nabídky montáže zakoupeného hliníkového zastřešení se sníženou sazbou DPH, nebo si pergolu namontujte sami a ušetřete tak více než 10% z její ceny.

Ukázky z realizací hliníkových pergol

Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol

Garážové stání z hliníkových profilů se spoustou výhod

Garážové stání z hliníků je stále více oblíbené. A to hned z několika hledisek.

Nemusíte si pořizovat nákladná garážová vrata nebo stavět pevné základy jako tomu musí být u pevné zděné garáže. A navíc hliník má své nesporné výhody, jakými jsou především dlouhá životnost a bezúdržbovost.

Kvalitní hliníková garážová stání a jiné hliníkové konstrukce nabízí společnost ALcentrum, s.r.o. Jsme na českém trhu již od roku 2008. Garážová stání vyrábíme z kvalitních hliníkových slitin, které jsou velmi odolné, jak proti oděru nebo povětrnostním vlivům. Konstrukce jsou ošetřeny vypalovanou barvou KOMAXIT. Střecha je z 16 mm polykarbonátu, navíc s UV ochranou. Můžeme dodat střešní krytinu i ve skleněném provedení.

Varianty garážového stání

Garážová stání nabízíme ve třech variantách. Vybere si opravdu každý, od nejlevnější varianty po nejluxusnější materiály.

  • ECO

Jedná se o naši nejlevnější variantu, která je k dostání v základní bílé barvě, takže se vám bude hodit k praktickým bílým plastovým oknům a dveřím. A vybírat můžete z 15 různých rozměrů.

  • PROFI

Dále našim zákazníkům nabízíme variantu PROFI. Pokud hledáte vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou, tak je právě pro vás garážové stání ideální. Vybírat můžete z 20 rozměrů a 4 základních barev, což jsou bílá, antracit, hnědá nebo stříbrná.

  • DELUXE

Garážové stání DELUXE uspokojí toho nejnáročnějšího klienta. Je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů. Barvu i rozměr si můžete vybrat podle svého vkusu.

Výhody garážového stání

  • Váš automobil dokonale ochrání, nemusíte se trápit s odklízením sněhu nebo námrazy.
  • Hliníkové garážové stání nemusíte nijak udržovat, stačí ho pouze omýt vodou
  • Hliníkové konstrukce vám vydrží opravdu dlouhou dobu, protože jsou odolné proti povětrnostním vlivům.
  • Vybírat můžete z různých rozměrů i barev, takže se vám garážové stání bude perfektně hodit k vašemu domu.

Zaujala vás naše nabídka garážového stání?

Navštivte naše stránky, kde si vyberete parkovací stání z hliníku, které vám bude dokonale vyhovovat.

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá