Potřebujete poradit? Zavolejte nám na číslo: 739 292 921 nebo 732 607 221!

ALcentrum hliníkové zastřešení

 

pristresky banner alcentrum novy telefon

Novinky

Pergola měsíce

hlinikove pergoly eco pristresky hlinikove pergoly profi pristresky hlinikove pergoly deluxe zamena

Hliníkové pergoly & přístřešky pro auta

Vítejte v našem internetovém obchodě! Nabízíme hliníkové pergoly a garážová stání té nejvyšší kvality.

Široká nabídka pergol a garážových stání

Věříme, že si vyberete z naší nabídky hliníkových pergol a přístřešků pro parkovací stání. K dispozici máte 20 rozměrů dostupných v 4 moderních i klasických odstínech.

Proč si vybrat hliníkové zastřešení terasy nebo parkovacího místa?

Zdá se vám dřevěná pergola příliš náročná na údržbu? Pak je hliníková pergola a garážové stání pro vás to pravé, neboť představuje ideální bezúdržbové řešení zastřešení terasy nebo parkovacího místa.

Využijte naší zvýhodněné nabídky montáže zakoupeného hliníkového zastřešení se sníženou sazbou DPH, nebo si pergolu namontujte sami a ušetřete tak více než 10% z její ceny.

Ukázky z realizací hliníkových pergol

Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol

Garážové stání oceníte nejvíce v zimních měsících

parkovaci stani 1Poslední krásné teplé podzimní dny jsou definitivně letos za námi a svou vládu přebírá zima. Děsíte se už předem zase dní, kdy budete muset vstávat do práce dříve kvůli mrazům a sněhové nadílce?

Odmetat sníh a škrábat namrzlé auto není po ránu zrovna příjemná záležitost
Kryté stání pro váš automobil můžete mít již od 20 385 korun a tak můžete zahodit starosti s péčí o auto za hlavu..

Hliníkové garážové stání nabízí možnost vzdušného parkování, které ochrání vaše auto před nepříznivým počasím. Tento přístřešek můžete využívat i jako zahradní pergolu při různých oslavách nebo zahradních párty.
Realizace hliníkového parkovacího stání nepodléhá stavebnímu povolení ani žádné ohlášce, tudíž kompletní přístřešek můžete mít na své zahradě do 3 týdnů od dokončení objednávky. Naše firma Alcentrum s.r.o. vám dodá kompletní hliníkové stání včetně profesionální montáže bez zbytečného protahování a čekání.

Výhody hliníkového přístřešku pro automobil

V dnešní době dává spousta lidí přednost vzdušnému krytému garážovému stání před klasickou zděnou garáží. Hliníkový přístřešek nabízí mnoho výhod:

  • nadčasový a moderní vzhled
  • nevyžaduje žádnou pravidelnou údržbu
  • dlouhá životnost
  • nízké pořizovací náklady
  • velký výběr barevného provedení
  • nehořlavost
  • spolehlivá ochrana automobilu

Objednávka a montáž parkovacího stání

Na našich stránkách najdete podrobné informace, jak postupovat v případě objednávky přístřešku. Budete-li mít v objednávce i profesionální montáž, pak je doprava po celé České republice zdarma. V případě montáže svépomocí je doprava za 500 korun nebo máte možnost si přístřešek vyzvednout osobně v naší provozovně.

Provedení hliníkového parkovacího stání

Nabízíme kvalitní a bezúdržbové zastřešení pro každého, proto jsme na trh přišli s 3mi různými provedeními, a to:

  • Provedení Deluxe – tato varianta je určena pro klienty, kteří si potrpí na detail a bezpečnostní prvky
  • Provedeni Profi – varianta, která je nejprodávanější, cenově dostupná a propracovaná
  • Provedení Eco – vhodná varianta pro nenáročné klienty v základním provedení

Nevstávejte ráno dříve než musíte jen kvůli údržbě vozidla a spolehněte se na jeho ochranu díky přístřešku. Pokud chcete konzultaci nebo pomoc s výběrem hliníkového přístřešku, pak nás kontaktujte.

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá