Potřebujete poradit? Zavolejte nám na číslo: 739 292 921 nebo 732 607 221!

ALcentrum hliníkové zastřešení

Novinky

Garáž z hliníkových profilů na vaší zahradě

nove3Vybrat si k domu vzdušnou a vkusnou garáž pro auto není úplně jednoduché. Zvláště nechcete-li zastavovat svůj pozemek zděnou garáží.


V tomto případě vsaďte na parkovací stání z hliníku, které zaručuje vzdušnost, má elegantní a vkusný vzhled a rozhodně splňuje skvělou ochranu vašeho auta.

Tento typ garážového stání nevyžaduje žádné stavební povolení ani ohlášku. Bez vyřizování stavebního povolení jde totiž všechno rychleji. Přístřešek pro auto tak může stát u vašeho domu nejdéle do 3 týdnů od objednání.

 

Typy hliníkového garážového stání

Co zákazník, to jiné požadavky a přání. Každý potřebuje jiný rozměr a barevné provedení.
Naše společnost Alcentrum s.r.o., zabývající se výrobou hliníkových přístřešků, se snaží vyhovět všem svým zákazníkům. Proto vyrábí 3 různé provedení. Jde nám především o maximální spokojenost všech zákazníků, vyrobíme i garáž na přání.

Hliníkové provedení provedení ECO

Toto provedení ECO je pro klienty cenově nejdostupnější řešení hliníkových garážových stání. Dostupnost je v barvě sněhově bílá a antracit, v 15 rozdílných rozměrech, které máme skladem.

Hliníkové provedení PROFI

PROFI – jde o propracované, kvalitní a přesto cenově výhodné hliníkové přístřešky. Vybrat si můžete z 20 základních rozměrů a mnoho barev. Vaše garážové stání může ladit s barvou vašich oken a dveří.

Hliníkové provedení DELUXE

Provedení DELUXE je naší nejdokonalejší řadou. Garážová stánív této řadě jsou vyrobena z nejkvalitnějších materiálu, kde je vše dokonale sladěno. Na zasklení můžete vybrat i bezpečnostní sklo a barvu dle vašeho přání.

Výhody hliníkového garážového stání?

Vybíráte-li jakýkoliv zahradní přístřešek, je zapotřebí přemýšlet, co od něj můžeme očekávat. Pokud se chceme zbavit každoročního natírání a broušení, jako je tomu například u dřevěných přístřešků, pak sáhneme při výběru na hliníkový přístřešek.

  • Nízké pořizovací náklady
  • Dlouhá životnost (až několik desetiletí)
  • Žádná pravidelná údržba
  • Univerzální a moderní vzhled
  • Spolehlivá ochrana vozu
  • Barevná stálost a odolnost
  • Nehořlavost
  • Bez nutnosti stavebního povolení a ohlášky

Chcete objednat garážové stání z hliníkových profilů?

Postačí nás kontaktovat, společně vybereme vhodné řešení pro váš automobil. Neplatíte žádné zálohy předem a samozřejmostí je na vyžádání i grafický návrh včetně předběžné kalkulace.

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá