Potřebujete poradit? Zavolejte nám na číslo: 739 292 921 nebo 732 607 221!

ALcentrum hliníkové zastřešení

 

pristresky banner alcentrum novy telefon

Novinky

Pergola měsíce

hlinikove pergoly eco pristresky hlinikove pergoly profi pristresky hlinikove pergoly deluxe zamena

Hliníkové pergoly & přístřešky pro auta

Vítejte v našem internetovém obchodě! Nabízíme hliníkové pergoly a garážová stání té nejvyšší kvality.

Široká nabídka pergol a garážových stání

Věříme, že si vyberete z naší nabídky hliníkových pergol a přístřešků pro parkovací stání. K dispozici máte 20 rozměrů dostupných v 4 moderních i klasických odstínech.

Proč si vybrat hliníkové zastřešení terasy nebo parkovacího místa?

Zdá se vám dřevěná pergola příliš náročná na údržbu? Pak je hliníková pergola a garážové stání pro vás to pravé, neboť představuje ideální bezúdržbové řešení zastřešení terasy nebo parkovacího místa.

Využijte naší zvýhodněné nabídky montáže zakoupeného hliníkového zastřešení se sníženou sazbou DPH, nebo si pergolu namontujte sami a ušetřete tak více než 10% z její ceny.

Ukázky z realizací hliníkových pergol

Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol Ukázky z realizací hliníkových pergol

Elegantní přístřešky u vašeho domu

slonova kost 4Ať už hledáte zastřešení pro vaši terasu, přístřešek pro auto nebo stříšku nad dveře, pak pro vás máme řešení.

Naše společnost ALcentrum poskytuje širokou nabídku hliníkových přístřešků v elegantním provedení.

Proč zvolit jako dodavatele hliníkového přístřešku společnost ALcentrum?

  • Kvalitní dodavatel

Společnost ALcentrum poskytuje služby svým zákazníkům již 10 let. Za tuto dobu jsme získali celou řadu zkušeností.

 • Doprava zdarma
 • Jestliže si u nás objednáte hliníkový přístřešek včetně profesionální montáže, získáte dopravu zdarma po celé České republice. Samozřejmě si můžete hliníkový přístřešek postavit svépomocí, bez pomoci našich kolegů. Přístřešek vám dodáme dobírkou s navýšením ceny o 500 Kč. Samozřejmě si jej můžete také přijet vyzvednout osobně u nás na provozovně.

 • Různé rozměry hliníkový přístřešků
 • Každý dům je v podstatě originál a my jsme si vědomi, že není jednoduché vybrat ze standardních rozměrů. Přesto jsme schopni vám pomoci. Hliníkový přístřešek vyrobíme na míru pro konkrétní místo určení.

 • Žádné zálohy předem
 • Oproti ostatním dodavatelům hliníkových přístřešku si my nebereme žádné zálohy. Konečnou cenu buď zaplatíte při převzetí dobírky, převodem na bankovní účet po montáži nebo osobně při vyzvednutí na pobočce.

 • Hliníkové přístřešky se zárukou
 • Naše hliníkové přístřešky poskytujeme se standardní zárukou v rozsahu 24 měsíců.

 • Široká nabídka hliníkových přístřešků
 • Naše společnost se pyšní širokým sortimentem hliníkových přístřešků pro rozmanitá využití. K nejčastěji nakupovaným patří hliníkové pergoly, zimní zahrady z hliníku nebo garážová stání. Dokážeme pro vás vyrobit také menší přístřešky, jako jsou hliníkové přístřešky nad dveře. Nebo zastřešíme vaše auto, či bazén.

Hliníkové přístřešky od společnosti ALcentrum

Pošlete nám nezávaznou poptávku na hliníkový přístřešek pomocí Kontaktního formuláře, emailem nebo telefonicky na číslech +420 739 292 921‬ nebo +420 732 607 221. Pomůžeme vám najít nejlepší řešení, které také zrealizujeme od A do Z.

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá