Zimní zahrada – příjemné místo pro odpočinek v zimních měsících

Zimní zahrada – příjemné místo pro odpočinek v zimních měsících

Naše firma Alcentrum s.r.o. se již více než deset let specializuje na výrobu, montáž i kompletní prodej hliníkových konstrukcí.

Nadstavbou hliníkových pergol jsou hliníkové zimní zahrady. Hliníková pergola lze kdykoliv zasklít a tím získáte nový obytný prostor, který můžete využívat celoročně, především v zimních měsících.

Proč zvolit zimní zahradu z hliníkových profilů od Alcentrum s.r.o.?

  • Bezúdržbová zimní zahrada - hliníkové profily, ze kterých vyrábíme zimní zahrady, jsou velmi odolné vůči povětrnostním vlivům. Nevyžadují žádnou pravidelnou údržbu a při znečištění jí postačí umýt vodou se saponátem.
  • Barevný odstín zimní zahrady - v naší nabídce najdete velký výběr barevného provedení. Díky tomu si můžete vybrat odstín hodící se k fasádě domu nebo k barvě oken a dveří. Výběr je opravdu na jen na Vás.
  • Dlouhá životnost – ve srovnání s dřevěnou zimní zahradou mají ty hliníkové zimní zahrady o mnoho delší životnost v řádech až několik desetiletí.
  • Zimní zahrada ušitá na míru - nezáleží na tom, zda máte novostavbu nebo bydlíte ve starším domku, zimní zahrady se hodí ke všem domům. Přímo u vás si vše zaměříme, aby všechno správně sedělo. Na vyžádání vypracujeme i grafický návrh včetně předběžné kalkulace zdarma.
  • Prostor nejen pro vás - díky zimní zahradě získáte další obytný prostor k vašemu domu. Tento prostor můžete využít nejen pro sebe a rodinu, ale také jako místo pro přezimování vašich letních rostlin, které by v zimně venku nepřežily a pro pěstování exotických rostlin, jako jsou například palmy nebo citrusy.

Hliníková zimní zahrada – technické parametry

Hliníkové zimní zahrady vyrábíme ze systémových hliníkových profilů, konstrukce je ošetřena vypalovanou práškovou barvou KOMAXIT. Zastřešení je vyrobeno z polykarbonátu o tloušťce 16 mm, vybrat si můžete z čiré nebo mléčné varianty.

Máte zájem o aktuální nabídku zimních zahrad?

Máte-li zájem o aktuální nabídku hliníkové zimní zahrady nebo vás zajímají další informace? Můžete nás kdykoliv kontaktovat, společně probereme vaše požadavky a zodpovíme všechny otázky.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy