Hliníkové přístřešky pro mnoho generací

Hliníkové přístřešky pro mnoho generací

Společnost ALcentrum, s.r.o. byla založena již v roce 2008 jako rodinná firma. Vyrábí velmi kvalitní a odolné hliníkové konstrukce, které mají spoustu využití. Hliníkové slitiny jsou bezúdržbové, mají dlouhou životnost a jejich cena není příliš vysoká.


Vyrábíme především tyto hliníkové přístřešky: hliníkové pergoly, hliníková garážová stání, hliníkové zimní zahrady, zahradní altány, přístřešky nad dveře nebo hliníkové ploty.

Pro své zákazníky poskytujeme zaměření a konzultaci zdarma v místě, které si sami zvolíte. Od vaší objednávky jsme schopni dodat hliníkový přístřešek do 3 týdnů. V ceně poskytujeme také montáž od našich profesionálů. Jsme český výrobce i dodavatel v jednom. Pokud si u nás objednáte hliníkovou konstrukci nad 50 000 Kč, budete mít dopravu zdarma.

Jaké hliníkové přístřešky u nás můžete pořídit?

  • Hliníkové pergoly

Ochrana vaší terasy je velmi důležitá, především pro ty, co mají terasu sestavenou z nějakého choulostivého dřeva. Budete se moci schovat v létě do stínu příjemného posezení, plánovat rodinné akce nebo grilování s přáteli a nebude vás trápit proměnlivé počasí.

  • Hliníková garážová stání

Pokud chcete ochránit vaše auto před kroupami, sněhem nebo ostrými paprsky, pořiďte mu garážové stání z hliníku, které ho dokonale ochrání.

  • Hliníkové zimní zahrady

Zimní zahradu lze postavit přímo k hliníkové pergole. Rozšíříte tím tak svůj obytný prostor, který budete moci využívat pro pěstování teplomilných rostlin nebo pro posezení u kávičky a relaxaci.

  • Zahradní altány

Pokud si nepřejete hliníkovou konstrukci kotvit do obvodového zdiva, je právě pro vás ideální zahradní samonosný altán. Je vhodný především pro pasivní domu.

  • Hliníkový přístřešek nad dveře

Také vám trvá delší čas než z kabelky nebo z kapsy u kalhot vydolujete klíče od baráku a mezitím moknete před vchodem? Pořiďte si hliníkový přístřešek nad dveře a klíče od domu budete hledat v suchu, navíc získáte nový designový doplněk pro vstup do vašeho domu.

  • Hliníkový plot

Chcete-li mít dostatek soukromí a vašemu objektu dopřát elegantní plot, pořiďte si plot hliníkový, který je odolný a má dlouhou životnost.

Vybere si u nás opravdu každý

Stále se nemůžete rozhodnout, který hliníkových přístřešků si zvolit? Chcete se optat na určitý typ hliníkové pergoly? Neváhejte nás kontaktovat.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy