Špičková kvalita zahradního zastřešení? Hliníková pergola od ALcentrum.

Špičková kvalita zahradního zastřešení? Hliníková pergola od ALcentrum.

Hledáte kvalitního výrobce i dodavatele hliníkového zastřešení v jednom? Nabízíme vám dlouholeté zkušenosti ve výrobě hliníkových slitin, férové jednání s každým zákazníkem a přijatelné ceny. To vše najdete u společnosti ALcentrum, s.r.o..

Proč právě společnost ALcentrum?

Velmi si vážíme každého zákazníka, náš zákazník je u nás na prvním místě. S každým zvlášť individuálně projednáme jeho přání a snažíme se, aby bylo za každou cenu uspokojeno. U nás máte zaměření a grafický návrh zdarma. A navíc také dopravu zdarma, pod podmínkou, že vaše objednávka přesáhne 50.000 Kč.

 

V nabídce naleznete tři produktové řady pergol

Každému zákazníkovi se líbí jiný styl, proto jsme si připravili tři varianty hliníkového zastřešení, aby si u nás mohl vybrat opravdu každý.

    • ECO

Pergoly ECO se řadí mezi levnou variantu, ale přesto nabízí kvalitní provedení pergoly. Hliníkové zastřešení ECO se proto těší velké oblibě u našich klientů. Na výběr máte ze dvou barev, a to bílá a antracit a v 15 různých rozměrech.

    • PROFI

Pokud se řadíte mezi náročnější klienty, máme právě pro vás připravenou hliníkovou pergolu PROFI. Varianta PROFI nabízí kompromis mezi cenou a kvalitou. Typ této pergoly je vhodný pro zákazníky, kteří by chtěli sladit barvu svých oken a dveří s pergolou.

Standardně nabízíme pergoly PROFI ve 20 různých rozměrech, ale pokud byste si přáli jiný atypický rozměr, není pro nás žádný problém vám ji vyrobit. Barevné provedení si můžete vybrat z široké škály RAL.

    • DELUXE

Hliníkové pergoly DELUXE uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Máte možnost výběru jak rozměru, tak barvy pergoly. Pergolu DELUXE dodáváme společně s bezpečnostním sklem a zesílenými bezpečnostními profily.

Výhody hliníkových pergol

  • Dlouhá životnost a bezúdržbovost
  • Moderní a elegantní vzhled hliníkové pergoly
  • Ochrana vaši terasy i zahradního nábytku
  • Nový prostor pro relaxaci

Pořiďte si i vy hliníkovou pergolu od ALcentrum, s.r.o.

Nabízíme dlouholeté zkušenosti ve výrobě hliníkového zastřešení. Rádi byste se dozvěděli více informací? Tak nás neváhejte kontaktovat.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy