Hliníkové zimní zahrady

Chcete si vybudovat dokonalý prostor pro relaxaci a uvažujete o zimní zahradě?

Co je to vlastně zimní zahrada?

Zimní zahrada je prostor, který nám zpříjemní bydlení a odpočinek. Po celý rok můžeme relaxovat v přírodě bez ohledu na počasí.
Zimní zahrady jsou symbolem nadstandardního bydlení již od 19 století, v dnešní době probíhá renesance zimních zahrad. Dnes je zimní zahrada symbolem společenského postavení či ekologického životního stylu.

Využití zimní zahrady

Zimní zahrada by měla splňovat funkci nejen jako místo příjemného odpočinku pro celou rodinu či být místem pro posezení s přáteli, ale i jako místo pro pěstování květin či jako zastřešení bazénu, a tím splnit možnost celoročního koupání.

Před realizací zimní zahrady je nesmírně důležité si určit, k čemu zimní zahrada bude sloužit a jaké má plnit požadavky. Specifické požadavky na konstrukci zimní zahrady musí proto vycházet z potřeby tepelných izolací, větrání, stínění a vytápění.

Hliníková zimní zahrada

Hliníková zimní zahrada je vyrobena z celohliníkové konstrukce s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi, spojovací materiál je z kvalitního nerezu a opláštění tvoří izolační sklo v různých barevných odstínech.

V našem e-shopu pergola-pristresek.cz je možné zakoupit hliníkovou zimní zahradu v provedení PROFILINE, ale také hliníkové přístřešky a garážové stání z hliníku.

Hlavní výhody hliníkové zimní zahrady

Vždy, než si pořídíte novou věc, tak pátráte po recenzích? Níže se dočtete ty nejdůležitější výhody zimní zahrady z hliníkových profilů:

  • je bezúdržbová
  • má neomezenou životnost
  • má luxusní provedení a přesné zpracování

V případě, že Vám vznikly nějaké nejasnosti nebo se chcete zeptat na doplňující informace, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám vše zodpovíme.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy