Na podzim a v zimě oceníte přístřešek na auto nejvíce

Nastupovat do auta a vystupovat z něj suchou nohou znamená velký komfort.
V tomto ročním období oceníte zastřešené parkovací stání asi nejvíce.

Zastřešené garážové stání

Postavit si garáž je snem každého majitele auta. Auto je chráněno před deštěm, sněhem, případně kroupami. Ale někdy není možné garáž postavit kvůli nedostatku prostoru nebo peněz.
V tomto případě je kryté garážové stání odpovídající alternativa ke garáži.

Pro dokonale vypadající a sloužící garážové stání doporučujeme pro zpevnění pojezdu
plastové zatravňovací dlaždice, které umožňují růst trávníku bez vysušování a poskytují dostatečně zpevněné stání bez nutnosti velkých betonových ploch.

Nabídka parkovacích stání

Vkus jednotlivých zákazníků se liší, proto přichází firma ALcentrum, s.r.o. s nabídkou různých designů přístřešku pro auto.

Přístřešek pro auto může být vyroben ve čtyřech různých odstínech: antracit hladký, antracit hrubý, bronz a sněhově bílá.
Realizace garážových stání ukazuje, že zvolit si odstín tak, aby se hodil k domu a vyhovoval vkusu kteréhokoliv zákazníka, není problém.

Provedení přístřešku pro auto

Aby nabídka provedení garážového stání byla co nejobsáhlejší, je zákazníkům nabízeno dvojí provedení.

Produktová řada GREENLINE nabízí ekonomicky výhodné zastřešené parkovací stání ve vysoké kvalitě. V této produktové řadě si zákazníci vybírají z 15 rozměrů v barevném provedení sněhově bílá.

Produktová řada PROFILINE představuje výrobky ještě vyšší kvality nabízené ve 20 rozměrech a 4 odstínech.

Hliníkové pergoly

Pro zhotovení přístřešku pro auto se jako základní konstrukce používají hliníkové pergoly. Vlastnosti hliníkových profilů, které celou konstrukci tvoří, odpovídají současným nárokům na komfort používání a kvalitu provedení. Ošetřením vypalovanou barvou KOMAXIT se hliníkové pergoly stávají bezúdržbovými s dlouholetou životností.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy