Jak připravit zahradní pergolu na zimu

Každý, kdo má na terase dřevěnou pergolu, se v září šplhá po žebříku, brousí, natírá, šroubuje a čistí. To proto, že zima dá dřevěným pergolám pěkně zabrat a je třeba je na zimu připravit. Kdo si ovšem pořídil hliníkovou pergolu, tak si ani nevšimne, že se blíží zima, protože s údržbou nemá žádnou starost a ještě si může pod pergolou posedět.

Příprava pergoly na zimu

Jen představte, co všechno musíte nakoupit a zřídit, než napadne první sníh a začne pokrývat vaši dřevěnou pergolu. Různé impregnace, lazury, nové štětce, ředidla... A jakmile sníh na jaře zase roztaje, je třeba celou dřevěnou konstrukci zkontrolovat, jestli přeci jenom nenadělal sníh nějakou škodu.

Hliníková pergola v zimě

S hliníkovou pergolou vás nic takového nemůže potkat. Protože je pergola z hliníku naprosto bezúdržbová, můžete místo natírání věnovat čas sobě, rodině, přátelům nebo odpočinku!

Na hliníkovou pergolu nepůsobí déšť, sníh ani kroupy. Profily z hliníku jsou ošetřeny práškovou barvou KOMAXIT a již z výroby jsou v takové konečné úpravě, která nevyžaduje další ošetření a údržbu při užívání.

Přístřešky a pergoly z hliníku jsou zastřešeny, takže vám v zimě slouží jako ochrana před sněhem nebo deštěm.

Zastřešení terasy z hliníkových profilů

Váháte, jaký styl zvolit k zastřešení terasy? S hliníkovou pergolou nešlápnete vedle, protože působí moderně a vzdušně. Svým typickým designem nenarušuje okolí domu a leckdy dá vyniknout architektonickým detailům u moderní stavby.

Garážové stání z hliníku

Jestliže nebude trpět hliníková pergola vlivem sněhu a deště, nemusí trpět ani váš vůz. Pořiďte mu garážové stání a ochráníte svůj automobil před deštěm, kroupami a sněhem.

Objednat hliníkovou pergolu před zimou

Pokud plánujete zastřešení terasy, ale obáváte se každoročního udržování pergoly, objednejte si hliníkovou pergolu v eshopu Pergola-Přístřešek.cz a my vám zašleme cenou nabídku, na základě které se rozhodnete.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy