Ochraňte v zimě auto před sněhem

Přichází zimní období a Vy začínáte přemýšlet nad tím, jak ochránit vaše krásné auto před sněhem. Rok co rok si slibujete, že pořídíte svému autu garáž, ale nechce se Vám pouštět do stavby klasické garáže? Je pro Vás klasická garáž velká finanční zátěž? Máme pro Vás řešení v podobě garážového stání z hliníkových profilů.

Už jste slyšeli o přístřešcích z hliníku? Nabízíme široký sortiment hliníkových pergol či garážových stání.

Proč zvolit hliníkové garážové stání?

Garážové stání z hliníku ochrání vaše auto před sněhem stejně kvalitně jako klasická betonová garáž či garážové stání ze dřeva. Hliníkové přístřešky mají i spoustu svých výhod.

V porovnání s klasickou zděnou garáží ušetříte stavbou hliníkového přístřešku spoustu času i peněz.

Dřevěné garážové stání vyžaduje časově náročnou údržbu, hliníkový přístřešek stačí pouze osprchovat hadicí nebo otřít hadrem s vodou.

Konstrukce z hliníku

Hliníková konstrukce přístřešku je bezpečná, pevná a odolná, proto jí můžeme použít pro stavbu nejen garážového stání. I když jsou hliníkové profily lehké, přes to jsou velice stabilní, a proto se dají postavit v téměř každé velikosti.

Jaké provedení garážového stání nabízíme

Díky našim mnohaletým zkušenostem víme, že každý má jiné nároky. Proto Vám nabízíme 2 provedení garážového stání:

  • Provedení Greenline - toto provedení Vám dodáme ve sněhově bílé barvě v 15 standardních rozměrech, tato hliníková konstrukce je cenově dostupná pro každého
  • Provedení Profiline - řada Profiline je vyšší kategorie, nabízíme ji ve 20 standardních rozměrech a vybírat můžete ze 4 odstínů barvy

Snadná montáž garážového stání

Až budete provádět objednávku hliníkového garážového stání, vyberete si možnost montáže. Nabízíme montáž od našich profesionálních pracovníků nebo si ho můžete namontovat sami.

Na montáži od profesionálů ušetříte, protože Vám můžeme účtovat za celou objednávku (na zboží i montáž) 15% DPH

Pokud si garážové stání smontujete sami, pak Vám zašleme zboží na dobírku s 21% DPH.

Pokud máte k objednávce či přístřešku jakékoliv další otázky, neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci pro Vás udělají maximum. Déle už nečekejte a dopřejte svému autu ochranu před sněhem. Už nebudete muset vstávat dříve jen proto, abyste stihli auto omést a oškrabat od sněhu.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy