Hliníkové přístřešky za rozumnou cenu

Hliníkové přístřešky za rozumnou cenu

Hledáte ke svému domu kvalitní přístřešek, který vám bude sloužit po dlouhá léta a bude zároveň za rozumnou cenu? Pak se můžete směle obrátit na spolehlivého výrobce hliníkových přístřešků, společnost ALcentrum, s.r.o.

Jsme na českém trhu již od roku 2008, kdy jsme vznikla jako rodinná společnost. Specializujeme se na výrobu různých hliníkových přístřešků, jde především o hliníkové pergoly, zimní zahrady, přístřešky nad dveře, zahradní altány, garážová stání a dokonce i ploty a plotové zástěny z hliníku. Veškeré přístřešky vyrábíme z kvalitních hliníkových slitin, které odolávají povětrnostním podmínkám, a proto vám vydrží po dlouhá léta.

Některé varianty přístřešků držíme skladem, takže vám je můžeme dodat do 3 týdnů od objednání. Buď ve formě stavebnice, nebo si můžete objednat profesionální montáž a můžete mít vše bez práce.

Pokud si vyberete naší společnost pro stavbu hliníkových přístřešků, zdarma vám poskytneme konzultaci i zaměření projektu přímo v místě realizace projektu.

Jaké typy nabízíme?

    • Hliníkové pergoly

Hliníková pergola ochrání vaši terasu, kterou můžete mít sestavenou z nějaké choulostivého materiálu. Můžete ji využít při grilovacích párty, když vám zrovna nepřeje pěkné počasí. Nabízíme ji ve 3 variantách, ECO, která je nejlevnější, pergola PROFI nabízí vyvážený poměr mezi cenou a kvalitou a varianta DELUXE je naší nejluxusnější variantou, která je vyrobená z těch nejkvalitnějších materiálů.

    • Hliníková garážová stání

Neméně důležitá je i ochrana vašeho auta, kterému poskytne garážové stání. Nebudou tak na něj působit vlivy počasí, jako jsou kroupy, námraza nebo prudké slunce. V zimě se nebudete muset zdržovat škrabáním auta nebo odhrabáváním sněhu. U garážového stání z hliníku nepotřebujete pořizovat nákladná garážová vrata, jako tomu je u klasické zděné garáže.

    • Hliníková zimní zahrada

Zimní zahrada dokáže propojit prostor mezi zahradou a obytnou částí domu a vy tak můžete být celoročně v blízkosti své zahrady. V zimní zahradě můžete trávit čas i v chladných měsících a pěstovat zde teplomilné rostliny, které by venku zimu nepřežili.

    • Hliníkové přístřešky nad dveře

Hliníkový přístřešek vám poskytne ochranu u vchodových dveří, když zrovna prší a vy hledáte klíče v tašce.

Neváhejte nás kontaktovat, pokud si budete přát jakékoliv informace o hliníkových přístřeškách. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy