Kvalitní zastřešení hliníkovým přístřeškem

Kvalitní zastřešení hliníkovým přístřeškem

Rozhodli jste se pro hliníkový přístřešek a už vám jen chybí vybrat kvalitní společnost, která vyrábí konstrukce z hliníku? Máme pro vás ideální tip, a tím je společnost ALcentrum, s.r.o..

Jedná se o českou společnost, která vyrábí spolehlivé hliníkové přístřešky již od roku 2008, kdy vznikla jako rodinná firma. Přístřešek vám zútulní váš domov, oživí ho a dodá nový zajímavý prvek, který je navíc praktický. Hliník je nadčasový materiál, který vyniká svou dlouhou životností a žádnou údržbou. Na výběr máte z několika hliníkových přístřešků, které můžete všelijak využít.

Typy hliníkových přístřešků

    • Hliníková pergola

Nejvíce oblíbená u našich zákazníků je jistě hliníková pergola. Využijete jí především v období od jara do podzimu, kdy vám poskytne příjemný stín v parném létě i ochranu před přeháňkou. Konečně se nemusíte uchylovat při každém dešti do domu a přerušit tak zahradní slavnost. Pergola ochrání i vaši terasu, kterou máte sestavenou z nějakého choulostivého materiálu. Vybrat si můžete z 3 různých variant, které se liší rozměry, provedením, ale také cenou.

    • Zahradní altán

Zahradní altán je hojně využívaný u klientů, kteří vlastní pasivní dům a nesmí nic kotvit do obvodového pláště domu. Zahradní altán je samonosný, může být využíván též jako garážový přístřešek nebo velká veranda ke vchodu.

    • Přístřešek nad dveře

Známe to všichni, venku prší a my u vchodu hledáme klíče v tašce a mezitím jsme úplně promáčený. Pořiďte si nad svůj vchod hliníkový přístřešek a už vás takové trable nepotkají. Váš vchod do domu doplníte o vkusný prvek, který je navíc praktický.

    • Zimní zahrada

Chcete si užívat blízkost vaší zahrady i po celou zimu? Pořiďte si hliníkovou zimní zahradu, ve které si můžete zařídit své relaxační místo, nebo si zde uložit rostliny, které by venku umrzli. S naší celoroční zimní zahradou můžete trávit i chladné dny poblíž zasněžené zahrady.

    • Garážové stání

Stejně jako terasa, tak i vaše auto si zaslouží tu nejlepší ochranu. A tím je parkovací stání z hliníku, které vaše auto ochrání před prudkým sluníčkem, kroupami nebo námrazou. Velkou výhodou je, že nemusíte shánět stavební povolení nebo pořizovat nákladná garážová vrata.

Využijte nabídky od ALcentrum

Rádi vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku, postačí, když nás budete kontaktovat.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy