Zastřešení terasy z hliníkových profilů

Pergola či zatřešení terasy, to je taková pomyslná třešnička na dortu při zvelebování zevnějšku vašeho domu. Je to místo, kde se budete scházet se svou rodinou nebo relaxovat, a proto by se její výběr neměl podceňovat. Náš obchod s pergolami se specializuje na prodej a instalaci hliníkových pergol a zastřešení teras té nejvyšší kvality.

V naší nabídce naleznete hliníkové konstrukce ve 20 různých rozměrech - od 300 x 250 až po 700 x 400 ( šířka x hloubka v cm ). Rozměry můžeme na přání upravovat včetně standardní výšky, která je 250 cm. Vybírat také můžete z několika nejoblíbenějších barev - antracit hladký, antracit hrubý a sněhově bílá.

Všechny konstrukce jsou ošetřeny práškovou vypalovanou barvou komaxit. Jako střešní krytinu pak používáme polykarbonát v tloušťce 16mm. U každé hliníkové pergoly si můžete vybrat mezi polykarbonátem čirým nebo mléčným. Konstrukce do 4 metrů šířky se běžně dodávají se dvěma podpěrnými sloupky. U šířky nad 4 metry doporučujeme instalovat sloupky 3. Spojovacím materiálem jsou nerezové hmoždinky a šrouby (případně závitové tyče).

Vybírat můžete také mezi provedením Greenline a Profiline. Profily Greenline jsou kvalitní hliníkové profily, které pořídíte za příjemnou cenu. Profiline profily splňují požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

Zručný zákazník zvládne montáž sám. V takovém případě se na cenu zboží vztahuje 21% sazba DPH. V případě, že si budete přát zajistit montáž přímo naší firmou, bude se na cenu zboží i montáže vztahovat 15% sazba DPH.

V případě dovozu do 50 km od našeho skladu ve Veselí u Pardubic je doprava zboží zadarmo. Nad 50 km bude cena stanovena po nezávazném objednání zboží. V případě, že si zvolíte koupi zboží bez montáže, zašleme vám jej na dobírku. Pokud si objednáte pergolu i s montáží, provedete úhradu ceny zboží předem na účet a doplatek za dopravu uhradíte při montáži.

 

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy