Léto pod hliníkovou pergolou – dobře strávená dovolená v klidu domova

Léto pod hliníkovou pergolou – dobře strávená dovolená v klidu domova

Letní teploty jsou v plném proudu. Díky pandemii mnoho z nás zvažuje, zda a kam vyrazit na dovolenou. Co takhle zůstat na své zahradě a vychutnat si letos dovolenou doma?

Hliníková pergola vás skvěle ochrání před slunečními paprsky a vy tak budete mít čas na odpočinek, načerpání nové energie a třeba navštívíte svou knihovnu, na kterou jste neměli léta čas.

Je pro vás ideální dovolená u moře, ale bojíte se kvůli již dlouhodobé pandemii někam vycestovat? Vsaďte opravdu na klidnou dovolenou pod hliníkovou pergolou, kterou časem třeba můžete nechat předělat na zimní zahradu

Jaké typy pergoly nabízíme?

Naše česká společnost Alcentrum s.r.o. je na českém trhu již více než jedno desetiletí. Víme, že každý zákazník má jiné požadavky, a proto nabízíme hliníkové pergoly ve 3 variantách.
Vyrábíme hliníkové pergoly z kvalitních hliníkových slitin, které jsou ošetřeny vypalovanou barvou KOMAXIT. K dostání je ve 4 základních odstínech nebo si můžete vybrat z barevné stupnice RAL, kde najdete až 200 různých odstínů. Jako spojovací materiál u hliníkových konstrukcí je kvalitní nerezavějící ocel. Jako krytinu používáme polykarbonát v mléčném nebo čirém provedení o tloušťce 16 mm a má ochrannou strukturu proti UV záření.

  • Hliníková varianta ECO – jde o nejlevnější provedení, což kompletní cena začíná na 20 385 korun, toto provedení je určené pro nenáročné zákazníky s jasně určenými rozměry
  • Hliníková varianta PROFI – kompromis mezi cenou a kvalitou, výběr z 20 různých rozměrů a 4 základních barev, za příplatek je možno vybrat si barvu ze vzorníku RAL
  • Hliníková varianta DELUXE – nejvyšší a nejluxusnější provedení, které vyhoví i požadavkům toho nejnáročnějšího klienta, v této variantě vyrobíme hliníkovou pergolu i na přání

Výběr hliníkové pergoly je jen na vás

Vyberte si hliníkovou pergolu přímo pro vás. Nabízí spoustu vhod, které oceníte, například:

  • bezúdržbovost
  • dlouhou životnost
  • nehořlavost
  • barevnou stálost a odolnost

Nejen dovolenou, ale i svůj volný čas budete moci trávit na své zahradě témě celoročně. Využijte své terasy a nechte si ji zastřešit, abyste mohli grilovat s přáteli za každého počasí, relaxovat nebo třeba cvičit. Hliníková pergola vás ochrání nejen před letními paprsky, ale i před deštěm, větrem a sněhem.

Využít můžete také dopravu zdarma, pokud se doručovací místo nachází do 50 km od našeho skladu ve Veselí u Pardubic.

Potřebujete s něčím poradit nebo si nevíte rady s výběrem- zavolejte, mailujte nebo nás kontaktujte přes náš web a zeptejte se!

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy